Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Робимо те, що любимо!

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професійність

Професійність Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Чим ми займаємося:

Буріння, геологія, геодезія – наші основні напрямки. Ми заглиблюємося в породи на десятки та сотні метрів, облаштовуємо, обслуговуємо в Києві та області свердловини з дебітом до 25 м куб/год. Але ми не стоїмо на місці. З 2007 року наша інженерно-геологічна компанія доповнила список нових послуг: монтаж опалення та каналізації. Тому сьогодні ми виконуємо буріння під глибинні свердловини під геотермальні контури, монтуємо водоочисні та каналізаційні системи.

«Акваторія» – бурова будівельна компанія, в якої багаторічний досвід та знання конвертує у створення власних методик буріння. Ефективність технологій багаторазово підтверджувалася на практиці – у процесі буріння та облаштування свердловин для приватних замовників, бізнесу та державних структур. Відома нам кожною своєю особливістю геологія Київської області разом із нашими розробками роблять вартість послуг доступною для більшості клієнтів бурової компанії «Акваторія».

Чим ми займаємося:

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Топографічна зйомка - с.Ходосівка
с.Ходосівка
Топографічна зйомка
2 днів
2021 рік
0,10 Га
1:500
Детальніше
Геологічні дослідження - с. Крушинка
с. Крушинка
Геологічні дослідження
7 днів
2021 рік
0,12 Га
4 шт.
Детальніше
Геологічні дослідження - с. Крюківщина
с. Крюківщина
Геологічні дослідження
1 днів
2021 рік
0,20 Га
3 шт.
Детальніше
Топографічна зйомка -  с. Богдани
с. Богдани
Топографічна зйомка
2 днів
2021 рік
0,11 Га
1:500
Детальніше
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини -  смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Замовники – головний пріоритет

Інженерно-геологічна компанія «Акваторія» – це команда геологів, геодезистів, гідрогеологів, екологів та проектувальників, які знають та люблять свою справу. Мы с 2007 року надаємо прогресивні технології буріння, облаштування та обслуговування свердловин під воду у Києві та області.

Ми є підприємством бурових робіт, орієнтованим на клієнтів. Задоволення потреб та потреб замовників – наш головний пріоритет. Всі роботи: свердління порід, геодезія, геологія виконуються частково або в комплексі з дотриманням чинних стандартів.

Інженерно-геологічна компанія "Акваторія" створює проекти для комфортного життя. З нами працюють приватні замовники, великий та дрібний бізнес, державні структури. Заходьте на наш сайт та замовляйте по телефону послуги для кращого майбутнього!

Замовники – головний пріоритет
Бурова компанія у Києві та області Наші послуги

Проектування свердловин, зон санітарної охорони - включає розробку робочого проекту водозабору, його узгодження, а також розробка проекту зон санітарної охорони.

Детальніше

Облаштування свердловин для води - підготовка до процесу подачі води, монтаж кесона або обладнання приямка, встановлення насоса, гідроакумулятора та супутнього обладнання, підключення автоматики, налаштування системи.

Детальніше

Буріння промислових свердловин - виконують наші фахівці для підприємств будь-якої діяльності, включаючи аграрні, туристичні комплекси, автозаправні станції, промислові компанії, невеликі мікрорайони та поселення, у тому числі садівничі господарства.

Детальніше

Сервісне обслуговування - проводиться для наших об'єктів, включає перевірку насосного обладнання, регулювання тиску в баку та системі, аналіз напруги мережі та контактної групи, заміну вузлів та деталей. Гарантійний термін обслуговування – 2 роки. Своєчасна профілактика, перевірка та налаштування дозволяє продовжити термін служби обладнання.

Детальніше

Буріння під геотермальне опалення - Теплова енергія, що генерується екосистемою, перетворюється і подається через пристрій в контур опалення. Це прогресивне, екологічне та фінансово вигідне рішення для заміської нерухомості, промислових та аграрних підприємств.

Детальніше

Буріння під фундамент - вид буріння який виконується з розрахунком глибини та діаметр свердловинного колодязя, вибираємо спецтехніку та технології з урахуванням геологічних показників локації, навантаження та габаритів конструкції.

Детальніше

Ліквідаційний тампонаж свердловин - виконується для захисту води у свердловині від проникнення забруднень з інших водних горизонтів, хімії з полів, шкідливих мікроорганізмів. Тампонаж є санітарним опечатуванням, захищає воду від міграції бактерій, технічно здійснюється за допомогою бетону або цементу, гарантуючи водонепроникність.

Детальніше

Автономна каналізація - монтується нашими техніками з дотриманням чинних правил та нормативів. Це дозволяє уникнути забруднень екосередовища та стічних вод через розриви труб, спровокованих температурними перепадами. Каналізація, ціна якої враховує наявність поверхневих вод, властивості ґрунту, глибину установки та об'єм накопичувача, довгий час радуватиме вас безшумним та ефективним видаленням побутових стоків.

Детальніше

Буріння для геологічних досліджень - виконується у будівельних цілях для перевірки геологічних умов території ділянки при подальших роботах з її облаштування, вибору фундаменту для подальшої забудови та цілей ландшафтного дизайну.

Детальніше

Геодезичні роботи на ділянці - виконуються нашими спеціалістами швидко та якісно зі своєчасною видачею матеріалів зйомки та звітів замовникам.

Детальніше

Відеодіагностика свердловини - проводиться у разі виникнення проблем зі свердловиною, аналізом стану її конструкції та стану. Дозволяє швидко дізнатися причину неполадки та можливість подальшого експлуатування.

Детальніше

Діагностика та ремонт свердловин - досить рідкісне явище, проте за необхідності наші фахівці виявляють проблему працездатності, зменшення дебіту, засмічення, поломки обладнання, автоматики та вирішують її у найкоротший термін.

Детальніше

Автоматичний полив - система зрошення, встановлена ​​та адаптована до вашого городу чи саду експертами нашої компанії.

Детальніше

Буріння побутових свердловин - виконуються для особистих цілей використання води на ділянці замовника, дачі, заправці, котеджі.

Детальніше

Оформлення свердловин - роботи, що включають розробку паспорта на водозабір, а також підготовку документів для отримання дозволу на спеціальне водокористування.

Детальніше

Заміна глибинних насосів - послуга, яку виконують кваліфіковані спеціалісти з монтажу свердловини з підбором насоса під її технічні характеристики.

Детальніше
Чому саме ми?
Виїзд на об'єкт, рекомендації, експертні висновки

Виїзд на об'єкт, рекомендації,
експертні висновки

Працюємо «під ключ» чисто и аккуратно

Працюємо «під ключ»
чисто и аккуратно

Фахівці вищої кваліфікації

Фахівці вищої
кваліфікації

Тільки сертифіковані матеріали

Тільки сертифіковані
матеріали

Нас рекомендуют 98% замовників задоволених результатом

Нас рекомендуют 98% замовників
задоволених результатом

Працюємо з об'єктами підвищеної складності

Працюємо з об'єктами
підвищеної складності

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо