Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Умови буріння свердловин

Умови буріння свердловин
Умови буріння свердловин
контент-менеджер
травня 16.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Умови буріння свердловин на воду, варто виділити дві основні групи факторів - погодні та територіальні. Погода і сезон в цілому не мають великого значення для створення якісної свердловини, процес ускладнюється тільки для персоналу, так як технічно бурити в дощ і мороз складніше. Тому основна маса замовлень припадає на теплий сезон - в період з весни до осені. Однак, при необхідності, бурильні роботи можна виконувати в будь-який сезон і при будь-якій погоді. Якщо місцевість в'язка і глиниста в дощову осінь може бути ускладнена доставка важкої бурильної техніки, в такій ситуації краще використовувати малогабаритні бурові установки.

З огляду на місцевість буріння, можна виділити такі основні умови:

  • перед початком робіт місце для свердловини потрібно привести в порядок, розчистити від сміття та будівельних відходів;
  • при промиванні свердловини водою потрібно місце для розміщення бочки або іншої ємності з промивної рідиною, а також можливість зливу відпрацьованої і видобутої води зі свердловини. Якщо ділянка облагороджена, рекомендується прокласти труби або шланги для можливості відведення використаної води;
  • поряд з ділянкою (не далі за 40-50м) повинна знаходитися дорога для заїзду вантажної машини, що доставляє обладнання. Також безпосередньо бурильна вишка може бути встановлена ​​на вантажівці.
  • Свердління свердловинного колодязя не може проводитися під високовольтними дротами або в безпосередній близькості їх розміщення під землею, також важливо враховувати відсутність інших комунікаційних каналів - газових і каналізаційних труб, водопроводу, проводів зв'язку.
  • Для робіт може знадобитися використання електроенергії або організація переносний електростанції.

Можуть існувати і додаткові умови, в залежності від конкретного місця розміщення свердловини, їх можна уточнити у фахівців, які проводять бурильні роботи.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.