Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Дозвіл на буріння свердловин

Дозвіл на буріння свердловин
Дозвіл на буріння свердловин
контент-менеджер
травня 24.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

 

Кодекс України «Про надра» (ст.23) передбачає можливість власників землі добувати підземні води і використовувати їх для питних і харчових цілей, господарських потреб. При цьому не потрібно отримувати спеціальних дозволів якщо викачка води становить менше 300 кубометрів на добу, джерело використовується для господарських і побутових потреб, але видобуток не направляється на виробництво бутильованої води. При цьому дана стаття кодексу передбачає відсутність ліцензування видобутку надр, а воду можна отримувати тільки вже з готової свердловини.

Згідно з цим же кодексом і Законом України «Про питну воду» землевласники всіх форм власності можуть використовувати води, добуваючи їх вище 20 м без особливих дозволів, а при створенні свердловини більшої глибини джерело потрібно узаконити в держструктурах, погодивши проект на буріння і отримавши дозвіл на виконання робіт. Поетапно виконується проектування і його узгодження, оформляється дозвіл на буріння і якщо потрібно - на спеціальне водокористування. Проект проходить узгодження таких служб, як обласна санепідемстанція, Укргеологія, обласне управління екології, водгосп. Після цього служба екології видає дозвіл на проведення бурових робіт.

Якщо ви бажаєте обійти процедуру отримання дозволів - створіть на своїй ділянці дрібну свердловину, глибиною до 20м., Вона дешевше в роботі і облаштуванні, вимагає наявності хороших фільтрів, але все ж поступається глибоководним джерел глибиною більше 20м по запасу води і чистоті. Для отримання якісної артезіанської свердловини по закону необхідно пройти ряд процедур - скласти проектну документацію, погодити її в державних службах і отримати дозвіл на роботи. Не варто лякатися великої тяганини з даним процесом - фахівці компанії Акваторія добре знайомі з цією процедурою і допоможуть пройти її без зайвих проблем.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.