Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Проект буріння свердловини для питної води

Проект буріння свердловини для питної води
Проект буріння свердловини для питної води
контент-менеджер
травня 18.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Проект буріння свердловини для приватного використання свердловини на ділянці, покриття своїх питних, поживних і господарських потреб за законодавством України не потрібно оформляти будь-яких дозволів на використання надр землі. У Кодексі про надра передбачена процедура оформлення документів на такі види використання надр, як геологічні роботи з вивчення і видобутку корисних копалин, закопку відходів і стічних вод виробництва або видобуток води з метою фасування і реалізації. Для приватного застосування можна споживати підземні води в обсязі до 300 кубометрів на добу. Як правило, цей показник важко перевищити при звичайному споживанні.

Дозвіл на спеціальні види робіт, пов'язані з копалинами або промисловим споживанням підземних вод, самостійно оформити не просто, тому краще довірити це фахівцям. Наша компанія залучає співробітників, які виконають цю роботу за вас і проведуть всі необхідні оздоблювальні процедури - від консультацій і підготовки документів до оплати держмита і отримання дозволів на користування надрами.

Проект на буріння свердловини створюється з метою планування місця розміщення колодязя, його глибини і дебіту (видачі води). Для приватного будинку не обов'язково складати такий документ, можна заручитися усною консультацією фахівця з буріння. Але, якщо обсяги видобутку води будуть значні, а також необхідні точні прогнози і розрахунки працездатності свердловини - проект необхідний. Він базується на проведенні геологічних вишукувань, аналізі ґрунтів, оцінки карти глибин прилеглих колодязів. Зрозуміло, що складання проекту - додаткові витрати часу і грошей, але маючи на руках такий документ, можна точно підібрати насосне обладнання, розрахувати інші матеріальні компоненти системи і заздалегідь підготуватися до процесу буріння.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.