Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Компанія з буріння свердловин в Бородянському і та Бородянському районі

Компанія з буріння свердловин в Бородянському і та Бородянському районі
Компанія з буріння свердловин в Бородянському і та Бородянському районі
контент-менеджер
грудня 13.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Бородянський район розташований на заході Київської області, адміністративний центр Бородянка. Територією течуть невеликі річки: Едвіж, Таль, Мірча та ін .. Основні населені пункти: Бабинці, Пісківка, Великий Ліс, Озера. Це частина Київського Полісся з палеоген-неогеновими дочетвертинних порід. Зокрема - ніжне тетерівська акумулятивна низовина. Найбільш високі позначки поверхні в Бородянці (148м) і на півдні - 175м. У східній частині - близько 114м, західної - близько 136м і на півночі - 137м над рівнем моря.

borodyanka1

 Розташування району на фізико-географічній карті.

На геоморфологичній схемі в районі досить широко поширені торфовища, заболочені ділянки. Тут знаходяться неоформлені долини малих річок пізньо-плейстоценових, голоценового віку, лесові слабо хвилясті рівнини пізньо плейстоценового віку. Буріння свердловин в Бородянці та Бородянському район проводиться спочатку в відкладах перерахованих комплексів, утворених древніми льодовиками, долинами річок.

Відео огляд Бородянского району(посилання)

У західній частині району під четвертинними опадами залягає товща строкатих глин ніжньо неогенового віку (пліоцен) потужністю до 28м. У центральній частині і на схід розвинені породи київської світи (еоцен) - глини мергелі, піски загальною потужністю до 31м. У південних частинах широко поширені породи Обухівській свити харківської серії - алеврити, глини, піски загальною потужністю до 15м. Буріння свердловин на воду в Бородянці та Бородянському районі в самий перших напірних горизонтах пов'язано з породами палеогену і неогену.

borodyanka3

Викопіювання з карти до четвертинних відкладень

Свердловина для води в районі не буриться в четвертинних відкладеннях, тому що практично повсюдно це болотна вода. Вода полтавського горизонтусередньої якості і знаходиться на глибині 30-40м. Відсутні водоноси в харківському горизонті. Бучацький горизонт знаходиться на глибині 70-80м, вода з великою кількістю заліза . Сеноманский горизонт знаходиться на глибині 100-120м, якість води доброї якості. Немає водоноса в юрському горизонті.

Облаштування свердловини на воду

Після буріння свердловини її облаштовують .Облаштування свердловини в Бородянці та Бородянському районі включає в себе ряд робіт по безперервної подачі води зі свердловини, забезпечення захисту води від замерзання взимку і забруднення.

Для цього риють котлован для установки кесона - водонепроникною металевої бочки. Ширина котловану перевищує ширину кессона на 20-30 см, висота розраховується з факту, що висота горловини кесона буде підніматися над поверхнею землі на 15-20 см. Облаштування свердловини на воду включає в себе також установку насоса, гідроакумулятора, труб, троса, муфти.

Скільки коштує пробурити свердловину?

Ціна свердловини на воду залежить від геологічних умов, твердості гірських порід, обводнення порід. У геоструктурному відношенні район розташований на північно-східному схилі Українського щита.

Три чверті території характеризується неглибоким заляганням порід кристалічного фундаменту (від 0 до 120м). На південному заході кристалічний фундамент опускається на глибину до 200 м. Перед тим як пробурити свердловину- необхідно з'ясувати глибину залягання різновікових комплексів, до яких приурочені різні горизонти води. З урахуванням цього підбирають глибину, діаметр і спосіб буріння.

На першій частині території водоносні горизонти пов'язані з алювіальними, флювіоглаціальними, озерними відкладами. Ціна свердловини на воду в таких опадів не буде висока, але ця в основному вода придатна для технічних потреб.

На іншій частині території підземні води приурочені до юрським, крейдяним, палеогеновим і неогенових відкладень. Вартість свердловини в районі тут збільшиться.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.