Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловин взимку

Буріння свердловин взимку
Буріння свердловин взимку
контент-менеджер
червня 17.2018
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин
 

Буріння артезіанських свердловин на воду можна здійснювати протягом усього року. Але багато власників заміських котеджів і дачних ділянок дотримуються уперто думки про те, що зимове буріння свердловини пов'язано з рядом труднощів. Їх лякає замерший грунт, засніженість доріг і інші проблеми.

Для довідки: грунт в Київській області промерзає не більше 1,2 метрів. Тобто з урахуванням температурного плану нижче рівня замерзання грунту взимку не буває. Тому бурове долото легко пробурює промерзлий грунт, так як агрегат розрахований за технічними параметрами на твердий глибокий вапняний грунт. А якщо ви звернетеся в нашу компанію, фахівці виконають будь-які бурові роботи, допоможуть оформити паспорт на свердловину, дозвільні документи на буріння свердловини.

Особливості: обслуговування свердловин в Києві

При зверненні в нашу компанію, замовникам надається сервіс послуг з буріння свердловин на європейському рівні обслуговування. Ми також виконуємо капітальний ремонт свердловини, буріння промислових свердловин, ціна яких вигідно відрізняється від ряду пропозицій. Цьому сприяє високий професіоналізм співробітників, наявність висококласної техніки і інструментів. Ми знаємо про виробничий процес всі тонкощі і нюанси. Роботи виконуються із застосуванням бурової установки УРБ 2А2 на шасі УРАЛ або ЗІЛ з вагою до 17 тонн. Якщо вам потрібне обслуговування свердловин, бажано замовляти взимку по ряду причин. В першу чергу, коли є величезні черги у зв'язку з весняної активністю.

Важливо відзначити, чому так вигідно проводити буріння свердловин взимку. Якщо ви плануєте навесні провести роботи, то в цей період техніка активно в'язне в багнюці через танення снігового покриву. Машини сприяють утворенню глибокої колії, і колесами розбивають під'їзні шляхи з ландшафтом ділянки вашої території і сусідніх включно. При проведенні буріння з розчином, разом з буровою приїжджає водовозка. Щоб виконати роботи навесні, необхідно попередньо вивчити особливості і стан грунту. В іншому випадку, важка техніка, повгрузали в грунті, підлягає витягування інших транспортних механізмів. У разі, коли вам важливо ідеальний стан ділянки, а також не викликати невдоволення сусідів, то весняний період буде не кращим рішенням для буріння артезіанської свердловини. Адже в цей час, як правило, відбувається рясне танення снігу, розмивається поверхневий шар грунту і різко піднімаються ґрунтові води. Тому, складності виникають не тільки з бурінням, але процесом земляних робіт, в тому числі, монтажі і прокладки труб, кесона. Саме весна є невідповідним періодом для буріння свердловини. Але також і літо викликає проблеми у багатьох домовласників в питанні бурових робіт. У цей час відзначається високий попит на роботи, тому черги очікувати можна кілька місяців, а ціна досить не радує на послуги.

Сприятливий сезон - зима для буріння і капітального ремонту і обслуговування свердловин

Укритий снігом і скований морозом дачний або заміський ділянку разом з під'їзною дорогою не піддаються несприятливих впливів від коліс спеціальної важкої техніки. Буріння, монтаж обладнання свердловини і капітальний ремонт проводиться з меншою кількістю бруду. Роблячи свердловину в зимовий період, в теплу пору року будуть відсутні сліди від техніки і монтажних робіт на ділянці. А місце свердловини облаштовується непомітним декоративним штучним каменем. Він надійно приховає люк в кесон з водопідйомних обладнанням. Важливим моментом в укладенні є шум від установки, який не буде створювати незручності сусідам через їхню відсутність. Гучність звуку техніки подібна роботі перфоратора. При бажанні не доставляти незручності оточуючим, пропонуємо скористатися послугами нашої компанії і замовити буріння свердловин взимку за найвигіднішими цінами.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.