Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловин під фундамент

Буріння свердловин під фундамент
Буріння свердловин під фундамент
контент-менеджер
березня 3.2020
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

 Будівництво будь-якого будинку або виробничого об'єкта починається з підготовчих робіт, до яких відноситься і буріння паль під фундамент. Багато з метою економії проводять буріння паль під фундамент своїми руками або вдаються до послуг непрофесіоналів. Однак буріння під фундамент вручну не найкращий варіант - такі роботи дуже важливо провести якісно і професійно, адже від надійності основи залежить термін експлуатації будівлі.

До початку буріння фундаменту попередньо досліджуються характер грунту, проводиться попереднє очищення ділянки від зайвих насаджень і сміття, робиться розмітка кордонів пальової конструкції. У попередньо зазначених місцях за допомогою бурових інструментів пробиваються невеликі отвори. Після цього за допомогою бурових машин або малогабаритних бурових установок проводиться буріння ям під фундамент. Після цього в свердловиному колодязі встановлюється гідроізоляція, і вони заливаються бетоном.

 «Акваторія» пропонує кілька способів буріння свердловин для фундаменту, які істотно скорочують і здешевлюють роботи зі зведення фундаменту:

  • У буровий отвір діаметром 150-350 мм монтується обсадна труба і заливається бетоном. Такий спосіб є оптимальним для невеликих споруд.
  • У буровий отвір діаметром 350-650 мм монтується металевий каркас з арматури, який заливається бетоном. Такі палі здатні витримати великі навантаження, тому цей спосіб можна використовувати для будівництва будинків або виробничих будівель.

На щільно забудованих ділянках найоптимальнішим фундаментом буде спосіб з використанням буронабивних паль з обсадними трубами. Така форма зведення фундаменту дозволить виключити порушення цілісності ближніх будівель. Буронабивні палі не бояться зсувів, тому з успіхом застосовуються на ділянках зі складними гідрогеологічними умовами. Такий спосіб буріння під стовпи фундаменту найбільш ефективний на скельних породах або насипних грунтах, а також в разі високих планових навантажень на будівлю.

Ціна буріння паль і свердловин під фундамент залежить від багатьох чинників: застосовуваного обладнання, глибини буріння, складності робіт, що проводяться і т.д. Фахівці компанії Акваторія з задоволенням дадуть відповідь на всі питання і дадуть безкоштовну консультацію щодо вибору найбільш оптимального способу зведення фундаменту.

Буріння палі під фундамент проводиться в три етапи:

  • бурильні роботи на необхідну глибину і діаметр;
  • монтаж в колодязь каркаса з арматури, який забезпечить конструкції необхідну жорсткість;
  • бетонування свердловини колодязя.

Залежно від характеру грунтів і стійкості стін свердловинного колодязя, буріння для фундаменту проводиться з використанням обсадних труб або без них. При необхідності проводиться зміцнення основи паль спеціальної п'ятою, яка збільшує їх несучу здатність. Буронабивні палі використовуються при великих будівельних навантаженнях на фундамент, а також глибокому знаходженні твердих, малостислювальних грунтів.

        Послуги з буріння свердловин під палі

Вирішуючи, на яку глибину бурити палі під фундамент, потрібно враховувати габарити конструкції і передбачувані навантаження на основу. Компанія Акваторія виконує необхідні бурильні роботи і облаштування буронабивних паль під фундамент. Глибина буріння - до 20 м, діаметр свердловинного колодязя - 110-400 мм. З урахуванням місцевості і плану будівництва об'єкта застосовуються такі технології:

для ділянок з сухими або маловлажних грузлими грунтами використовуються палі, які не потребують зміцнення стін свердловин;

на ділянках з обводненими грунтами з поганою в'язкістю використовуються палі зі зміцненням стін колодязя глинистими і бентонітовими розчинами, а також палі, стіни яких зміцнюються обсадними трубами при несприятливих ґрунтових умовах і підвищеного навантаження на фундамент. 

Чому зручно використовувати наші послуги

Фахівці компанії Акваторія проводять буріння паль під фундамент в Києві та Київській області за допомогою малогабаритної бурової установки УМДБ 1,5 pro. Вона дозволяє розміститися на самих важкодоступних і маленьких майданчиках без нанесення шкоди навколишньому ландшафту або будівель. Всі роботи проводяться кваліфіковано і оперативно. Звичайно, про буріння повнорозмірною технікою в подібних місцях і мови бути не може.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.