Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння побутових свердловин

Буріння побутових свердловин
Буріння побутових свердловин
контент-менеджер
березня 4.2020
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

 При відсутності можливості проведення водопроводу до будинку або ділянки і забезпечення питною водою виникає необхідність облаштування свердловини для води. Приймаючи таке рішення, можна замовити буріння свердловин в компанії «Акваторія», фахівці якої на високому професійному рівні виконають всі роботи під ключ. Буріння свердловини для води виконується майстрами на Полтавський, Сеноманский, Бучацький і Юрський водоносні горизонти. Роботи проводяться з свердлінням земної породи з урахуванням всіх особливостей території, щоб швидко і грамотно облаштувати свердловину. У компанії є багатий арсенал сучасної техніки, обладнання та інструментів, які застосовуються в поєднанні з прогресивними технологіями для досягнення високих результатів.

Не рідко бувають ситуації, коли власники заміських будинків і дачних ділянок виконують буріння свердловин вручну з метою економії коштів. Це рішення може здатися з першого погляду розумним, а то й враховувати, що такі роботи дуже трудомісткі і, як правило, призводять до плачевних результатів. Надалі можна отримати швидкий вихід з ладу обладнання, засмічення, замулюючи і інші проблеми з конструкцією свердловини. Процедура - буріння свердловин в Києві включає наявність професійного обладнання, кваліфікацію, досвід і знання, без чого не вийде дати гарантії на працездатність свердловини системи. При бурінні своїми руками можливо не виявити воду на певній ділянці. Причиною тому є факт нерівномірного залягання водоносних горизонтів. З цією метою фахівці попередньо проводять розвідувальні роботи для оцінки запасів води і глибини шару її залягання. Для грамотної роботи і попадання в водоносний шар, буровики проводять спеціальні розрахунки, заміри, не сподіваючись на дані гідрокартографіі.

Як виконується буріння артезіанських свердловин на воду?

Робота зі створення побутових свердловин проводиться фахівцями компанії із застосуванням бурових гідравлічних або малогабаритних установок. Наші майстри мають успішний досвід по бурінню, знають досконально території, що дозволяє максимально швидко виконати буріння свердловини на воду, яка буде експлуатуватися справно і без проблем довгі роки. Процедури виконуються в кілька варіантів:

  • одна колона 20-120 м;
  • дві колони 40 - 150 м;
  • три колони 90 - 220 м.

Якщо потрібно отримати побутову свердловину глибиною 120 м в Букчакском, сеноманського, або Полтавському водоносному горизонті, то ідеальним варіантом отримати готове рішення в нашій компанії. Відзначимо, що свердловини в цих місцях можуть бути діаметром 90-160 мм, а дебіт може  не перевищувати 5 м куб. / Год. Такий обсяг води дозволить поливати присадибні, садові ділянки і задовольнити побутові потреби і потреби всіх членів сім'ї. Важливо відзначити, що термін служби свердловин може не перевищувати 20-ти років. Причина в тому, що водоносний шар, як правило, розташований на глибині 20 - 120 м, і часто не перевищує 80 м. Але все залежить від його можливостей, а також надійного захисту від забруднень, частоти користування і безпосередньо якості проведення бурильних робіт.

Конструкції свердловин виконуються в цих місцях одне або двотрубними, зі зразками яких можна ознайомитися на нашому сайті по фото. Для місцевості з важкопрохідним проїздом повнорозмірною техніки для буріння нашими фахівцями виконується буріння малогабаритними установками типу УРБ 2А2 і УГМ 1.5, і не допускається проводити буріння вручну.

Передача побутових свердловин в експлуатацію

Буріння свердловин на воду для побутових і господарських потреб передбачає кілька основних дій:

  • оформлення та отримання паспорта, який можуть виконати фахівці компанії;
  • перевірка глибини свердловини;
  • візуальних огляд стану води, її якість і чистота, а також відповідність дебіту кількості, передбаченій за договором;
  • отримання паспорта, гарантійного талона та реквізитів бурильної компанії;
  • в разі, коли свердловина не планувалася експлуатуватися відразу, слід провести консервацію.

Зрозуміти, скільки буде працювати свердловина, слід врахувати кілька факторів. Зокрема, на її працездатність впливає періодичність використання, інтенсивність, наявність інших поруч розташованих свердловин, а також природні умови і потужність водоносного шару.

У нашій компанії виконується буріння на воду, ціною доступною для багатьох замовників, завдяки багаторічному досвіду успішної роботи висококласних фахівців і парку сучасної бурильної техніки.

Ми готові надати послуги буріння під ключ по всій території Києва та області у зручний для замовників час. Наше обладнання та застосування нових технологій дозволяє добувати води з прісних водойм по всій Київській області. Попередньо складається проект і договір на проведення робіт, і в подальшому нашими фахівцями проведеться поточний, плановий ремонт, своєчасне сервісне обслуговування.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.