Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Геологія грунту. Ціна в Києві

Геологія грунту. Ціна в Києві
Геологія грунту. Ціна в Києві
Супер-менеджер
листопада 27.2019
0 Коментар
 

Будівельні і будь-які інші види робіт на земельній ділянці починаються з геології грунту. Дослідження дозволяє визначити:

 • склад, пластичність і міцність ґрунтів;
 • текстури нашарувань і розподіл часток в товщі;
 • доступність корисних копалин;
 • рівень, вміст і поведінку грунтових вод;
 • кут нахилу і ступінь промерзання ґрунту.

Отримана інформація допомагає встановити можливість проведення масштабних робіт і визначити найбільш правильний тип фундаменту для конкретної структури грунту.

Що вміщує в себе поняття геологічного дослідження

Попереднє обстеження земельного наділу дає можливість запобігти марним вкладенням коштів, побачити переваги і недоліки, що ховаються під ідеальним рельєфом. Для отримання відомостей про характерні властивості грунту проводять топознімання і визначають:

 1. Детальне вивчення поверхні ґрунтів - рельєфу.
 2. Гідрологічні показники, включаючи аналіз поведінки підземних вод, межі можливого затоплення в процесі весняного танення снігів.
 3. Глибину промерзання, що враховує усереднені показники осінньо-зимових температур.
 4. Загальні геологічні закономірності, хімічний склад і взаємодія ґрунтових пластів.

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва проводять на ранній стадії проектування об'єкта, до закладки фундаменту. Такий підхід дозволяє створити будівельний проект з урахуванням даних геологічного дослідження грунтів конкретного земельного наділу.

Попередня геологія земельної ділянки - ціна максимальної продуктивності будівельної бригади.

Способи виконання комплексного дослідження

Яким способом і, в якій послідовності вивчати властивості грунту залежить від ряду факторів:

 • розмірів проектованого об'єкта;
 • типу майбутніх робіт;
 • структурної складності залягають шарів;
 • характеристик поверхневого ландшафту;
 • розташування земельного наділу;

Інженери вибирають найбільш ефективний спосіб і складають звіт на основі отриманих результатів. До найпоширеніших варіантів досліджень сьогодні відносяться:

 1. Радарний моніторинг грунтів.
 2. Буріння інженерних свердловин.

Геологічне буріння свердловин вважається максимально точним методом, оскільки дозволяє дістати з надр землі зразки для проведення:

 • порівняльного аналізу на відповідність проекту і фактичних характеристик середовища;
 • складання хронологічного прогнозу сезонних і тимчасових змін грунту;
 • визначення хімічних складових підземних вод і ґрунтових шарів.

Виконання інженерних вишукувань є для організацій, які володіють відповідною ліцензією та дозволом на проведення робіт на конкретній ділянці.

Дослідження грунту під закладання фундаменту

Геология грунта

Досвідченим забудовникам відомо, що проект будівлі, складений без точної оцінки структури ґрунтових порід - прямий шлях до деформації навіть найпростіших конструкцій. Нерозуміння складових грунту під будівельним об'єктом обов'язково призведе до нерівномірного осідання і тріщин на стінах. Довговічність будови забезпечує бездоганну якість фундаменту, що вимагає точних знань про глибину промерзання, присутності грунтових вод і ступеня пористості нашарувань, що утримують вологу.

Геологія для фундаменту, правильна оцінка грунту і суворе дотримання інженерних рекомендацій дозволяють побудувати будинок навіть в місцях зі складним рельєфом. Зрозуміло, що здатність грунту до навантажень залежить від структурних характеристик його складу. Геологія під фундамент дозволяє інженерам отримати ці показники, а потім розрахувати загальну несучу здатність і межа можливої ​​деформації конструкції.

У спеціальних таблицях зафіксована навантаження, яку здатний витримати той чи інший тип ґрунту до межі прикордонного стиснення. Ідеальним вважається фундамент, закладений нижче рівня промерзання грунтів, але вище рівня підземних вод. У будь-якому випадку навантаження будівлі на землю не повинна перевищувати граничне значення пружності.

Послідовність проведення геологічного дослідження

Геологія ділянки в Києві та області проводиться поетапно:

 1. Підготовчий етап з первинним оглядом земельного наділу і радарних скануванням ґрунту в нестандартних випадках.
 2. Польовий етап, який передбачає буріння свердловин для відбору ґрунтових проб.
 3. Камеральний етап - аналіз відібраних зі свердловин зразків в умовах лабораторії.

Важливо! Структура проб грунту повинна бути цілісною. Для цього використовують великі металеві ємності, якими забирають зі свердловин і піднімають нагору монолітні штуфи. Ємності разом із зразками акуратно упаковують і доставляють в лабораторію, де визначають коефіцієнт просідання, корозійну агресивність, граничні значення тиску, хімічний склад та інші показники.

Ціна геологічних досліджень в Києві та Київській області

Геологія ділянки Київ - затребувана послуга, в якій найбільш витратна стаття - буріння свердловин. Кількість, глибина і методи вивчення ґрунтових структур залежать від типу майбутнього фундаменту.

Геологія під котедж до півтора поверхів або лазні на місцевості з простим рельєфом дозволяє обмежитися свердловинами глибиною до 8-10 метрів. Для великих об'єктів на складних грунтах цього буде недостатньо. Різними будуть і пріоритети для дослідження відібраних зразків в лабораторних умовах.

Геологія ділянки - вартість, яка в середньому стартує від 300 гривень для буріння одного метра свердловини з урахуванням витрат на амортизацію обладнання. Ціна може бути збільшена, якщо початкові вимоги замовника або особливості проекту потребують проведення додаткової лабораторної діагностики або інженерних рекомендацій.

Компанія «Акваторія» - це можливість замовлення в одному місці послуги з геодезії, документального оформлення земельних наділів, а також частковою або комплексною геології грунту, ціна якої - довговічність готового будови.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.