Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - 3 причини зробити геологію перед покупкою ділянки

3 причини зробити геологію перед покупкою ділянки
3 причини зробити геологію перед покупкою ділянки
Супер-менеджер
березня 12.2021
0 Коментар

Більшість покупців земельних наділів планують в майбутньому зайнятися будівництвом. Тому замислюватися про проведення вишукувальних робіт по визначенню структури грунтів на потенційної земельної власності слід ще на етапі покупки.

Стан грунтів - важливий критерій вибору, який часто ігнорують покупці. Більшості майбутніх власників землі незрозуміло, навіщо робити геологію. Випробування грунтів демонструють те, що ховається під поверхнею землі і є 3 основні причини:

  1. Виявлення різних параметрів ґрунтів, які можуть широко варіюватися на локаціях з маленькою площею.
  2. Розрахунок несучої здатності грунтових горизонтів для вибору правильної будівельної технології, типу і глибини закладки фундаментної конструкції.
  3. Підсумкові показники впливають на обсяг фінансових вкладень в проект.

ТОВ "Акваторія" попереджає що відсутність результатів випробувань грунтів на момент придбання земельної ділянки, може обернутися збільшенням бюджету перед запуском будівництва.

Інформація, отримана в ході геологічних досліджень, дає загальне уявлення про стан ділянки. Попереднє виявлення проблем дозволяє проектної організації оцінити придатність землі для забудови і розрахувати витрати з урахуванням конструктивних особливостей споруди перш, ніж процес піде повним ходом.

Приклад з життя

Майбутній власник ділянки, розташованої в котеджному містечку, вирішив не витрачатися на дослідження грунтів. Покупець грунтувався на тому, що земля оточена будівлями, зведеними років 10 назад. Раз існуючі будівлі без тріщин і деформацій, значить, немає приводу для занепокоєння. Аргументацію підтримав агент з нерухомості, який зробив схожі висновки.

Але після роздумів покупець погодився з рекомендаціями інженера-геолога і провів дослідження на ділянці. В ході тестувань грунту вдалося встановити, що досліджувана локація багато років тому була засипана будівельними відходами з довколишніх ділянок. Тому перед запуском будівництва необхідно було вивезти сміття, заповнити, а потім ущільнити якісний грунт.

Головний висновок - не довіряти тому, що бачать очі на земній поверхні і не піддаватися впливу ріелторів. Геологія ділянки на етапі покупки - кращий спосіб захисту від зайвих витрат, який в перспективі скорочує будівельний бюджет. Для більшості покупців інвестиції в землю - найзначніші в житті, тому вкладати гроші треба з розумом. ТОВ "Акваторія" пропонує послуги по виконанню геологічних вишукувань якісно і в найкоротші терміни, звертайтеся!

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

 
Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.