2017

Благодарим компанию за пробивание скважины, за качественную и профессиональную, и быстро сделанную работу. Также, огромное спасибо всей бригаде и возглавлявшему бригаду мастеру, а именно Черному Игорю Александровичу. Остались довольными работой и желаем успехов в дальнейшей работе. Счастливо и удачно продвигаться по ступеням успехов выше и выше.
Заказчик Ткач А. И.
Висловлюю щиру вдячність, компанії з буріння свердловин “Акваторія”, за якісно та вчасно виконану роботу. Зокрема, буровій бригаді, очолюваній буровим майстром Чорним Ігорем Олександровичем. Залишився задоволеним і бажаю успіхів в подальшій роботі. Замовник Бурлака
Висловлюю щиру вдячність, буровій бригаді компанії “Акваторія”, за якісно виконану роботу по бурінню свердловини на моїй ділянці. Залишився задоволений та бажаю успіхів у вашій діяльності.
Я, Павленко Володимир Петрович, висловлюю свою подяку високо порядній бригаді фахівців. Робота зроблена якісно, поважні, культурні в роботі. Хай їм щастить, міцного здоров’я, добробуту, щоб гроші велися, домашні ковбаси пеклися, велика їм шана, чистої води і ніякої біди.
Протягом 2-х днів (08 та 09 серпня 2017р.) проходило буріння свердловини в спокійній дружній атмосфері. Робота виконувалась злагоджено та відчувався професійний навик спеціалістів. Зауважень, як зі сторони сусідів, так і з моєї сторони, за час виконання робіт не було. Дуже вдячна колективу за виконану роботу.
Отзыв о качестве работы бригады бурильщиков «Акватория»
Я, Бондаренко Т.И обратился за услугой по бурению скважины в «Акваторию». Работы выполнили качественно, быстро и квалифицировано. Замечаний к бригаде нет. Спасибо за работу.
Висловлюю щиру вдячність, компанії з буріння свердловин “Акваторія”, за якісно виконану роботу, раціональне вирішення питань. Зокрема, буровому майстру Чорному Ігорю Олександровичу та його бригаді. Дуже вдячний їм та щирі мої побажання в подальшій роботі.
Замовник Добряков Ігор
Висловлюю подяку за якісно зроблену роботу по бурінню свердловини під воду. Робота зроблена з підходом і розумінням.
с. Іванковичі Замовник Музика Петро Іванович
Выражаем огромную благодарность, компании “Акватория”, за высокое качество, оперативность и проведенные работы по бурению скважины. Спасибо за профессионализм! Так держать!!!
с. Счастливое
Висловлюємо подяку, компанії з буріння свердловин “Акваторія”, за добре виконану роботу по бурінню свердловини. Вони виконали роботу швидко та якісно. Дякуємо майстру та його бригаді.

Все права защищены © 2020