Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Геотермальне опалення будинку

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Геотермальне опалення будинку
Геотермальне опалення будинку

Геотермальное отопление дома

Використання температури землі для обігріву приміщень незаслужено недооцінюється в нашій країні, хоча європейські споживачі успішно застосовують подібну практику. Геотермальне опалення будинку – це необмежений та практично безкоштовний ресурс, який дозволяє обслуговувати приміщення приватного будинку, обігріваючі воду та даючи тепло, незалежно від пори року, температури повітря та місця розташування ділянки. Нові технології акумулюють невичерпне тепло землі та постачають його для потреб власника, при цьому витрати на монтаж та обслуговування геотермальної системи незначні порівняно з витратами на газ та електрику для опалення у довгостроковому періоді. Про те скільки коштує геотермальне опалення та принцип його роботи поговоримо докладніше.

Геотермальні системи під ключ

Складання всієї геотермальної системи має свої особливості, тому краще довірити весь процес одним майстрам «під ключ». На першому етапі виконуються бурильні роботи, встановлюється грунтовий теплообмінник, паралельно створюється теплотраса всередині будинку та зовні, проводиться складання всіх компонентів системи. Дуже важливо правильно розрахувати потужність та потреби мешканців, закласти правильне обладнання та комунікаційні канали.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Енергоефективність геотермальних теплових насосів
Енергоефективність геотермальних теплових насосів

Енергоефективність геотермальних теплових насосів

Важливою особливістю геотермальних систем є велика тепловіддача та економне споживання енергії.

Насос постачає 5-7 кВт тепла при витраті 1 кВт електроенергії!

Додатковим плюсом є роботи системи не лише на постачання тепла, а й його віддачу у теплі місяці. У той час, як основна маса споживачів одержує високі рахунки за використання електроенергії на кондиціювання, ви отримуєте високу енергоефективність та економію витрат до 70%. По суті це опалення із землі.

Витрати на експлуатацію геотермальної системи мізерно малі, а вартість його облаштування конкурентна з ціною прокладки та монтажу газового опалення. При цьому за споживання природного газу доведеться платити у 5-6 разів більше, ніж за витрати електроенергії, що споживається тепловим насосом.

Процес облаштування геотермального опалення під ключ

Створення свердловини під геотермальний тепловий насос проводиться за допомогою малогабаритної бурової установки, а також невеликої допоміжної техніки, що дозволяє проводити опалення із землі навіть на невеликій та ландшафтно облаштованій ділянці.

Криниця створюється різними способами - з пневмоударником, пустотілим шнеком і з промиванням, залежно від твердості глибинних порід. Свердловина може бути облаштована навіть у воді, але обов'язково дотримуватись правил технічної безпеки і не розміщувати її ближче 2-2,5 м до будівель. Глубина колодязя становить від 50 до 200 м. Після буріння проводиться розробка свердловини. У колодязь встановлюється пластикова труба (від 32мм), проводиться монтаж однієї або двох петель земляного зонда (колектора), заповнення простору між трубою та землею теплопровідним матеріалом, наприклад, бетонітом. Далі виконується прокладання теплотраси, підключення колектора та теплового насоса.

Температура землі нижче 20 м-коду стабільна і коливається в межах 8-10 градусів тепла, що вимагає правильного розрахунку глибини свердловини, потужності та складу необхідного обладнання. Вертикальний теплообмінник дає високий тепло знімання – близько 50 Вт/м, точний розрахунок залежить від наявності ґрунтових вод та вологості порід. Сухі породи забезпечують 20-25 Вт/м, Вологий пісок та глина – до 50 Вт/м, граніт 60-80 Вт/м, а вода 80-100 Вт/м.

Геотермальний колектор та збирання тепла

Налаштовуючи обігрів будинку теплом землі, важливо сказати про грунтовий теплообмінник. Грунтовий теплообмінник – колектор дозволяє забезпечити ефективну роботу теплового насоса та виконує постачання ресурсу для геотермального опалення. Він являє собою занурювальний зонд або систему зондів, що підключаються до розподільчого колодязя. Зонд має необмежений термін служби, тому встановлюється одного разу, не підлягає вилученню та ремонту. Важливим є правильний монтаж для ефективної служби зонда. Монтажні компоненти системи підбираються індивідуально, з врахуванням передбачуваної потужності геотермального опалення будинку під ключ та умовами його розміщення.

Геотермальне опалення Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо