Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Тепловий насос - вода

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Тепловий насос - вода
Тепловий насос - вода

Тепловий насос - вода

У переліку опалювального обладнання, яке використовує відновлювані низькопотенційні енергетичні джерела, найефективнішим можна назвати тепловий насос типу вода-вода. Для вироблення тепла така система використовує температурні різниці будь-яких водних джерел, включаючи колодязі та свердловини, розташовані поряд з об'єктом річки та озера. Грамотно спроектировав систему опалення з тепловим насосом вода-вода, можна спокійно обігріти приватний будинок або комерційну будівлю протягом холодного сезону.

В умовах України водойми – річки, озера, не промерзають на всю глибину, що дозволяє з успіхом використовувати цей варіант альтернативної енергетики.

Принцип роботи теплового насосу водовода

Організація компонентів опалення з ТН вода-вода подібна до геотермальних установок. Відмінна риса – використання контуру для забору тепла, що укладається на дно прилеглої водойми або занурюється у свердловину. Можливий варіант підіймання води з колодязя або свердловини із прогонкою через теплообмінник. Тепло, що використовується для опалення, виходить шляхом перетворення низькопотенційної енергії шляхом залучення спеціального обладнання.

Загальна схема роботи системи

       1) На глибині озера або річки, нижче 3м, розміщується контур, усередині якого циркулює холодоагент. Тут вода не замерзає навіть у морози, нагріваючи контур, що є первинним теплообмінником, до 6-8 градусів за Цельсієм. Після цього рідина (зазвичай – антифриз) надходить у корпус теплового насоса для опалення будинку вода.

Другий варіант можливий із використанням двох водяних свердловин. Вода з першої криниці перекачується в другий, віддаючи тепло в теплообмінник. І тут немає потреби використовувати антифриз.

      2) Теплообмінник включає два модулі, подібні за принципом пристрою до випарника і конденсатора. Спочатку у пристрої відбувається випаровування фреону, що збирає низькопотенційну теплову енергію води. Потім газ фреон надходить у компресор, розігрівається та стискається. Після цього переходить до другого теплообмінника (конденсатора), де віддає енергію в систему опалення, конденсується і знову стає рідиною. У процесі перетворення температура з 6-7 градусів зростає до 40-70, що дозволяє нагріти теплоносій опалення і гарячу воду.

Установка теплового насоса вода-вода виправдана, оскільки водоймища не промерзають повністю, а кірка на поверхні дає додаткову теплоізоляцію. Таким чином, власник будинку отримує безкоштовне природне тепло, яке не потребує додаткового ремонту, вкладень чи обслуговування.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Розрахунок системи ТН вода-вода
Розрахунок системи ТН вода-вода

Розрахунок системи ТН вода-вода

Основою ефективності роботи системи є грамотне проектування, підбір потужності обладнання та параметрів складових вузлів. Ціни на теплові насоси опалення вода-вода варіюються залежно від їхньої потужності та конструктивних особливостей. Продуктивність розраховується виходячи з фактичної потреби об'єкта у постачанні тепла. При цьому аналізуються можливі тепловтрати споруди та наявність додаткових джерел обігріву (газовий, твердопаливний, електричний котел).

Перш ніж купити тепловий насос вода-вода, варто розрахувати його параметри. Співвідношення загальної площі, що опалюється, до кількості тепла приймають як: 10 кв.м. = 0,7 квт. Так, для будинку 150 кв. знадобиться станція на 12 кВт. А для ГВП варто додати запасних 15-20%.

Цей спосіб розрахунку підходить для будівель із середнім рівнем теплоізоляції та висотою поверхів не більше 2,7м. Точні прогнози можуть становити лише фахівці, які враховують усі індивідуальні особливості під час проектування опалення.

Ціна та особливості встановлення теплового насосу вода-вода

Вартість організації даної системи опалення, купівлі всіх компонентів та монтажу обладнання окупається вже в перші роки експлуатації, оскільки теплоефективність станції не залежить від погодних та температурних коливань. Купити тепловий насос вода-вода та змонтувати всю систему з використанням прилеглої водойми можна дуже швидко. При використанні свердловин потрібні деякі додаткові витрати на буріння та облаштування.

Відгуки про систему вода-вода

Практика експлуатації цього варіанта альтернативної енергетики виявила більше позитиву, ніж слабкості. Негативні думки переважно критикують малу продуктивність системи у сильні морози, а також високу ціну на обладнання. Однак якщо розрахунок та монтаж виконували грамотно, теплоподача залишається достатньою при заморозках до -30 градусів, що у наших широтах буває вкрай рідко. Щодо вартості обладнання – вона викликана дорожнечею компонентів та складністю технологічних вузлів, які, втім, забезпечують безкоштовне та автономне від газу та електроенергії тепло. При аналізі річної продуктивності ТН економить значні кошти купує себе вже за перші роки експлуатації. Під час роботи насоса споживається мінімальна кількість електроенергії – на 1 витрачений кВт виробляється 4-5 кВт тепла. Відгуки про тн вода-вода підтверджують його ефективність, надійність, рентабельність установки.

Тепловий насос - вода Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо