Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Тепловий насос - земля

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Тепловий насос - земля
Тепловий насос - земля

Тепловий насос - земля

Принцип роботи геотермального теплового насоса для опалення будинку лише здається складним. Циркуляційний насос накачує теплоносій (воду) трубами, прокладеними під землею, званим зовнішнім контуром. Під час цього теплоносій одержує нагрівання до 7-8 градусів і проходить у випарник теплообмінника. Далі за допомогою холодоагенту вода переходить у пару та стискається в компресорі до високих температурних показників. Вже гаряча пара надходить у конденсатор, де остигаючи, віддає тепло в систему опалення будинку. Сконденсована у воду пара знову стає водою і проходить на повторний цикл геотермальний колектор.

Геотермальні теплові насоси в Україні набувають все більшого поширення завдяки доступності, надійності, можливості отримувати практично безкоштовне тепло з надр землі.

Компанія Акваторія швидко та професійно спроектує геотермальне опалення, виконає буріння свердловини, забезпечить облаштування системи опалення, допоможе придбати тепловий насос за вигідною ціною, налагодить постачання екологічного та безпечного тепла Землі.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Принципова схема роботи геотермального насосу
Принципова схема роботи геотермального насосу

Принципова схема роботи геотермального насосу

Важливим моментом надійної роботи зовнішньої частини геотермальної системи варто назвати точний розрахунок компонентів та передбачуваного навантаження. Тепловий насос для опалення повинен експлуатуватися приблизно 1800 годин на рік. Перевищення цього порога може призвести до зниження температури ґрунтів, які оточують свердловину, навіть до промерзання. Це не тільки стане причиною зупинки системи, оскільки тепло землі не може збиратися теплоносієм, але й згубними наслідками: ґрунти на глибині можуть просідати, що спричинить усадку будівель і руйнування труб теплообмінника системи.

Влітку з метою регенерації глибоких ґрунтів варто віддавати в теплообмінник зайве тепло сонячних батарей або кондиціонувати приміщення, скидаючи тепло в підземний зонд. Так, будинок отримає приємну прохолоду, а ґрунти – корисне тепло.

Купити тепловий насос для будинку коштує через такі переваги:

 1. Велика тепловіддача для обігріву будови;
 2. Автономність подачі тепла:
 3. Відсутність впливу сезону та погоди на теплопостачання;
 4. Відсутність потреби обслуговування та ремонту;
 5. Мінімальне споживання електроенергії до роботи насоса;
 6. Надійність; довговічність;
 7. Експлуатаційна безпека, стійкість до загорянь та вибухів.

Поза всякими сумнівами, тепловий насос купити у Києві – це найбільш раціональне рішення для створення доступної, сучасної, економічної системи опалення. Витрати на облаштування теплообмінника та всіх компонентів є разовими та швидко окупаються, стають виправданими завдяки довговічний та якісній роботі теплоносіїв.

Буріння геотермальних свердловин для теплового насосу

З метою використання опалення із землі виконується буріння глибинної свердловини, монтаж теплового насоса та колектора. Оскільки в надрах землі постійно зберігається плюсова температура, незалежно від місця розташування та твердості ґрунтових порід, геотермальні свердловини дають можливість нагрівати теплоносій та постачати тепло в геотермальні системи опалення.

Варто звернути увагу, що витрати на буріння та облаштування свердловини для теплового насоса навіть нижчі, ніж створення свердловини під воду, тому ціна геотермального опалення цілком доступна для багатьох споживачів.

Бажаючи отримати більше відомостей про теплові насоси, варіанти видобутку тепла з ґрунту або водойм рекомендуємо прочитати статтю з відповідями на багато питань. А якщо інформації, що цікавить недостатньо, звертайтеся до нашого фахівця, який завжди радий допомогти.

Наша компанія вже багато років займається встановленням систем геотермального опалення, виконує буріння свердловин та встановлення теплових насосів, а також дилером теплових насосів професійних брендів.

Тепловий насос - земля Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо