Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Виготовлення геотермальних зондів для теплового насосу

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Виготовлення геотермальних зондів для теплового насосу
Виготовлення геотермальних зондів для теплового насосу

Виготовлення геотермальних зондів для теплового насосу

Теорія використання теплової енергії Землі, представлена ​​в 1852 лордом Кельвіном, сьогодні актуально як ніколи. Швидкий розвиток енергозберігаючих технологій підштовхує дедалі більше людей до використання геотермальних теплових насосів. Їх принцип роботи полягає у передачі отриманої із землі енергії в житло за допомогою теплоносія, що нагрівається у підземному контурі.

Типи ґрунтових теплообмінників

Для отримання енергії з ґрунту, де температура менша від точки промерзання ґрунту завжди вище 0°C, використовують два види ґрунтових теплообмінників: горизонтальний або вертикальний.

Горизонтальні ґрунтові колектори (геотермальні контури) є системою горизонтально покладених труб, розміщених на 0,2 м нижче рівня промерзання грунту, де річна температура коливається в межах 0-15°C. Труби укладаються змійкою з відривом 1-1,5 м друг від друга. Потрібна під укладання труб площа залежить від типу ґрунту та потреб у теплі. Щоб зменшити площу, що займається під горизонтальний контур, можна використовувати спіральне укладання труб.

На ділянках, де немає можливості виділити достатньо площі для встановлення горизонтальних геотермальних контурів, знадобиться буріння свердловин від 20 м під теплові насоси. Нижче за цей рівень річна температура тримається стабільно вище 10°C з допомогою геотермальної енергії земних надр. Щоб дістатися цієї енергії використовуються вертикальні геотермальні зонди для теплових насосів.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Плюси та мінуси різних ґрунтових теплообмінників
Плюси та мінуси різних ґрунтових теплообмінників

Плюси та мінуси різних ґрунтових теплообмінників

Горизонтальні колектори

Влаштування горизонтального теплообмінника вимагає великої площі та значного обсягу земляних робіт. Якщо ділянка розташована біля з вологими грунтами і близькі розташованими грунтовими водами, то запаси енергії будуть значними. На ділянках з менш вологими ґрунтами для організації горизонтального колектора знадобиться велика площа.

Простір, відведений під горизонтальний теплообмінник, має ряд обмежень: на ньому не можна зводити капітальні будови, а також садити рослини з потужним корінням. Прораховуючи довжину трубопроводу також необхідно врахувати те, що до кінця опалювального сезону в горизонтальних колекторах спостерігається поступове зниження температури.

Вертикальні зонди

На ділянках із недостатньою площею буріння геотермальних свердловин для теплового насоса є єдиним варіантом. Бурильні роботи мають чималу вартість. Однак, з одного метра вертикального теплообмінника можна зняти більше тепла, ніж з горизонтального. Середнє теплознімання з вертикального теплообмінника становить 50 Вт/м. Це значення може змінюватись в залежності від наявності ґрунтових вод, виду та вологості ґрунту.

І хоча енергія землі відноситься до відновлюваних джерел, але теплова регенерація проходить повільніше, ніж витрачається тепло. Тому наведені таблиці дані враховують 1800 годин роботи теплового насоса.

Особливості організації вертикального ґрунтового теплонасосу

Зонди для свердловинних теплонасосів виготовляють із довговічного поліетилену, який слугує не менше 50-ти років. Пластикові зонди спускаються в колодязь свердловин і назавжди засипаються землею. Після цього дістати їх для ремонту неможливо, тому до вибору потрібно підходити дуже відповідально.

Однак, готовим зондам існує альтернатива. Геотермальний зонд, зібраний своїми руками, не тільки коштує значно дешевше за куплені, але має низку інших переваг:

 1. У таких зондів якість використовуваних матеріалів може бути вищою, ніж у готових. Наприклад, Ви можете купити готовий геотермальний зонд, у виробництві якого використовують труби середньої якості з поліетилену PE-80, або виготовити його самостійно, використовуючи міцніші труби з поліетилену РЕ-100.
 2. Зонди геотермального теплового насоса, виготовлені в процесі виконання робіт, допоможуть скоротити вартість буріння. Наприклад, якщо передбачалося бурити свердловину на певну глибину, але в процесі буріння її досягти неможливо, бурильники пропонують пробурити кілька свердловин меншої глибини. Таким чином, ціна на буріння свердловин під теплові насоси буде нижчою, а зонди виготовлятимуться за місцем з урахуванням глибини пробурених свердловин. Так ціна геотермального зонда за фактом теж буде нижчою.

Вартість

Встановлення геотермальних насосів потребує чималих вкладень, які окупаються стабільною роботою та великою продуктивністю. Фінальна вартість залежить від багатьох умов, тому вартість буріння свердловин теплового насоса прораховується під кожен проект окремо.

Виготовлення геотермальних зондів для теплового насосу Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо