Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Витрати, окупність, термін служби теплового насоса

Витрати, окупність, термін служби теплового насоса
Витрати, окупність, термін служби теплового насоса
контент-менеджер
серпня 6.2016
0 Коментар

Установка системи геотермального опалення з тепловим насосом вимагає певних початкових витрат на буріння свердловини, покупку теплового насоса і монтаж системи, а в подальшому тепло і гаряча вода видобуваються практично безкоштовно.

Основні параметри при розрахунку окупності теплового насосу

При розрахунку вартості теплового насоса до уваги береться площа приміщення, кількість проживаючих осіб і рівень утеплення будівлі.

Наприклад:

  • для сім'ї з 2-х чоловік, які проживають в приватному будинку 100 кв.м. з хорошим утепленням знадобиться насос потужністю 7 кВт, вмонтований в свердловину глибиною 130-150м. Вартість такої системи складе близько 6,5 тис. Євро,
  • Для будинку площею 200 квадратів з чотирма проживають і відмінною ізоляцією потрібно більш потужний насос на 13 кВт і глибша свердловина, а вартість системи складе приблизно 11 тис. Євро.
  • Для 300 квадратних метрів сучасного утепленого будинку підійде насос потужністю 19 кВт і приблизною вартістю 15 тис. Євро.

При цьому розрахункова ціна вже включає витрати на буріння і облаштування свердловини, занурення теплообмінників і монтаж колекторів, установку теплового насоса і буферних ємностей, датчиків, відновлення території в місці проведення робіт.

Для поставки гарячої води встановлюється бойлер непрямого нагріву, а також виконується обв'язка котельні - установка всіх необхідних вузлів і елементів комунікацій. Процес установки теплового насоса і пуско-налагодження системи повинен виконуватися тільки професійними майстрами, так як важливий кожен етап - від підготовки робочого місця до монтажу обладнання, перевірки і запуску в роботу. На виконані роботи надається гарантія безвідмовної служби системи.

Час окупності обладнання становить 3-5 років, при тому, що термін його гарантійної служби складає від 15 до 20 років. Після зазначеного терміну можна провести капітальний ремонт і продовжувати використання безкоштовного джерела тепла.

Отримати консультацію з питань проектування, буріння свердловин та монтажу теплових насосів ви можете у нас;

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.