Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Твердопаливний котел - реальна економія

Твердопаливний котел - реальна економія
Твердопаливний котел - реальна економія
контент-менеджер
лютого 4.2016
0 Коментар

Сучасні твердопаливні котли для дому - це чавунні чи сталеві пристрої, які використовуються для отримання теплової енергії, виробленої при згоранні твердого палива - вугілля, дров, пелетів. Дані котли стають все більш популярними в приватному і промисловому секторі через свою економічность, враховуючи значне здорожчання енергоресурсів - газу і електроенергії. У приватних будинках найчастіше використовуються твердопаливні агрегати з ручним завантаженням палива.

Твердопаливні котли діляться на типи:

  1. традиційні - недорогі і прості, використовують тепло згоряння твердих речовин, потребують завантаження палива 3-4 рази на добу і віддають на обігрів приблизно 70% теплової енергії, залишки продуктів згоряння потрібно періодично чистити.
  2. піролізні - засновані на використанні піролізного газу, який виходить в результаті горіння сухого палива при високій температурі, мають свої плюси: мінімум золи і сажі, підвищений ККД при повному згорянні палива і закладки 2-3 рази на добу. Такі твердопаливні котли виготовляються із термостійких матеріалів і коштують дорожче.
  3. котли тривалого горіння - виробляють повільне згорання палива в верхній частині агрегату, вимагають рідкісних завантажень (1 раз в тиждень - вугілля, або 1 раз на добу - брикети тирси), мають ККД до 90%, але вимагають особливий монтаж і підключення циркуляційного насоса.
  4. автоматичні агрегати - це твердопаливні котли, які відносно автономні від обслуговування, але вимагають підключення до електромережі. Найчастіше вони являють собою пелетні котли, які автоматом транспортують пелети в камеру згоряння, розпалюють паливо і контролюють температуру подачі тепла.

Основні переваги всіх твердопаливних котлів - можливість економити на опаленні будинку. Купівля та монтаж таких систем не вимагають великих фінансових витрат, паливо також досить доступно за ціною і не є дефіцитом. Устаткування представлено на ринку в самих різних варіантах, тому кожен споживач може вибрати відповідний агрегат з урахуванням його особливостей обслуговування та постачання палива. Твердопаливні котли для будинку гарні, як автономний варіант, де немає газопроводу або центрального опалення, але часто використовуються і як додатковий вид опалювального приладу, що дозволяє значно знизити витрати на опалення будинку без шкоди його якості.

Отримати консультацію з питань проектування, буріння свердловин та монтажу теплових насосів ви можете у нас;

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.