Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Опалення будинку без газу

Опалення будинку без газу
Опалення будинку без газу
контент-менеджер
лютого 7.2017
0 Коментар

Розрізняють такі види альтернативи газу:

  • Дров'яні печі.
  • Котли для твердого палива.
  • Котли для рідкого палива.
  • Комбінований тип котлів.
  • Електричні котли.
  • Обігрівачі, що працюють від електрики.
  • Геотермальні системи опалення. 

 Піч на дровах

Звучить досить спокусливо, відразу навіває думки про щось казкове. Але варто лише дізнатися про розцінки на обладнання, як миттєво повертаєшся в не дуже приємну реальність. Вартість - близько 90 тис. Грн. Ще потрібно враховувати захмарні ціни на установку. До того ж, з цим атрибутом казки доведеться проводити добу.

Твердопаливний котел

Ще одним поширеним способом опалення без газу є використання твердого палива в спеціальних котлах. Використовується вугілля, кокс, дрова, дров'яні стружки, тріски, брикети, гранули. Тут теж не обійтися без істотних витрат часу на обслуговування, оскільки паливо потрібно постійно закладати. Але це не єдиний мінус подібних систем. Котли викидають в повітря багато екологічно шкідливих речовин. Незважаючи на велике споживання палива, тепловіддача у них досить низька. Напевно, єдиний плюс - працює незалежно від електрики.

Рідкопаливний котел

Використовує як паливо дизель. Ресурс не з дешевих, ціни на нього стрімко зростають, що змушує серйозно задуматися. Виділяють мало тепла, хоч споживають багато палива. Рівень екологічності дуже низький.

Комбінований котел

Поєднує в собі два попередні варіанти, працюючи на твердому і рідкому паливі. Це істотний плюс. Ще одна перевага - порівняно низькі ціни на обладнання та енергоресурси, що вигідно виділяє його на тлі інших типів котлів.

Електричний котел

Опалення за рахунок підігріву води і надходження її в радіатори або систему теплих підлог. Забезпечується і гаряче водопостачання. Найбільший недолік - нереальні фінансові витрати. Крім того, залежність від електромережі робить зазначений спосіб неможливим для використання в районах з постійними перебоями в електропостачанні.

Електрообігрівачі

Використовувати їх як основне джерело тепла неможливо. По-перше, щоб обігріти будинок, потрібен не один прилад потужністю мінімум 2 кВт. По-друге, включеними їх без нагляду залишати не можна, а вимкнувши, будинок цієї секунди остигає. По-третє, мають високий рівень пожежонебезпеки.

Геотермальні системи

Тут не знайдете жодного недоліку, наявного у перерахованих вище котлів. Теплоресурсів запасати не потрібно. Ступінь екологічності та безпеки найвищі. Процес роботи повністю автоматизований.

Отримати консультацію з питань проектування, буріння свердловин та монтажу теплових насосів ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.