Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Переваги альтернативного опалення будинку

Переваги альтернативного опалення будинку
Переваги альтернативного опалення будинку
Акваторія
лютого 8.2017
0 Коментар

Для багатьох жителів галасливих міст заміський будинок стає виконанням мрії про спокій і відпочинок. Збільшення кількості будинків у котеджних селищах і підвищення вартості традиційних енергоресурсів - електрики і газу ускладнює процес проводки комунікацій і робить їх використання надзвичайно дорогим. З приходом зими настає час вирішувати питання про опалення житла. Часто трапляється, то по близькості немає жодної газової магістралі. Вихід з ситуації, що склалася допоможе знайти геотермальна система опалення.

Принцип роботи теплового насоса

У більшості способів опалення тепло отримують за рахунок процесу горіння палива. У теплових насосах використовується метод перетворення енергії грунту в теплову енергію. Протягом літньої пори насос запасає воду з грунту, гірських порід або водойм, перекачуючи її і переробляючи енергію в тепло. Оскільки земля здатна швидко відновлювати свої ресурси, то використання її теплоти зовсім не шкодить грунті. Рівень екологічності ТН максимальний. Виробництво теплової енергії, зібраної з навколишнього середовища, досягає 80%.

Волога сприяє збільшенню теплопровідності землі. Тому найкращий грунт для спорудження - глинистий і вологий. Можете бути впевнені, що жодна рослина не постраждає від дії геотермальної системи.

Щоб встановити систему опалення, потрібно місця вдвічі більше, ніж займає сама будівля. Якщо площі ділянки буде мало, виникне необхідність встановити зонди. Свердловини потрібно буде бурити на глибину близько 30 см нижче шару промерзання ґрунту. Це найкраще рішення для невеликих садиб. Завдяки використанню глибоких шарів грунту зонд може підтримувати незмінну температуру.

Переваги теплових насосів перед різними видами котлів не викликають сумніву. Це не тільки економія грошей, а й високий рівень безпеки та ефективності. Все ж на даний момент трохи власників дач і приватних будинків зважилися відмовитися від традиційного типу опалення і перейти на альтернативний спосіб обігріву житла. Але інтерес до геотермального опалення зростає, що говорить про великий потенціал теплових систем.

Опалення за допомогою теплового насоса

Теплові насоси мають наступні переваги:

 • Високий ККД (перевищує коефіцієнт корисної дії котлів в три рази).
 • Екологічність (не приносять шкоди оточуючим рослинам і грунту, не забруднюють атмосферу).
 • Джерело тепла постійно відновлюється.
 • Відсутність небезпеки загоряння.
 • Процес роботи повністю автоматизований. Вам не буде потрібно приділяти багато часу обслуговування системи.
 • Економічність (фінансові витрати передбачені тільки на установку, далі платити не потрібно).
 • Забезпечення одночасно обігріву приміщення і нагрівання води в бойлері.
 • Можливість охолодження приміщень в жарку пору.
 • Надійна і налагоджена роботи системи.

Недоліки теплонасоса:

 • Залежність від електропостачання.
 • Зниження продуктивності при морозній погоді (нижче 20 ° С морозу).
 • Для установки тільки горизонтальної системи буде потрібно чимала площа ділянки.
 • Висока ціна на обладнання і монтаж.

Не варто лякатися мінусів представленого способу опалення, оскільки плюсів набагато більше, та й існуючі недоліки можна частково згладити. Якщо у вашому районі однією з проблем є перебої в електромережі, використання теплових насосів буде важким. Але з цього становища є вихід. Можна придбати додаткове джерело електрики або встановити універсальний насос, який працює і від електрики, і від палива.

Отримати консультацію з питань проектування, буріння свердловин та монтажу теплових насосів ви можете у нас;

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.