Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Переваги встановлення геотермальних теплових насосів в системі опалення

Переваги встановлення геотермальних теплових насосів в системі опалення
Переваги встановлення геотермальних теплових насосів в системі опалення
контент-менеджер
грудня 7.2022
0 Коментар

Одним із основних завдань під час облаштування систем життєзабезпечення є обладнання надійної опалювальної системи у будинку. На ринку пропонуються різноманітні високопродуктивні апарати, які забезпечують тривале функціонування системи опалення. Найбільшою популярністю користуються геотермальні теплові насоси, які мають значні переваги та переваги.

Влаштування геотермального теплового насоса для системи опалення?

Найбільш затребуваними та популярними зараз є геотермальні теплові насоси, які працюють за принципом «грунт-вода». Їх принцип функціонування полягає в тому, що тепло витягується із землі завдяки впливу колекторів спеціального призначення, які можуть встановлюватися в свердловину або розподілятися по ділянці, відповідно до типу і схеми такого насоса.

Грамотне використання явища теплової інерції зумовлює високу ефективність такого устаткування. Теплова інерція означає, що в землі на глибині 6 м температура приблизно дорівнює середньорічним температурним показникам для регіону. Ці показники незначно можуть коливатись протягом року.

Чому варто встановити геотермальний насос будинку

Установка геотермального теплового насоса у приватному будинку виправдана безліччю переваг, якими характеризуються система. Основними з них виступають:

  1. Екологічність та інноваційність використання альтернативної енергетики, що характеризується раціональним використанням ресурсів природи та не шкодить навколишньому середовищу.
  2. Можливість інтегрувати систему до існуючої системи опалення. Так, геотермальний насос є основним джерелом тепла, а котел (електричний чи твердопаливний) – альтернативним.
  3. Раціональність, оскільки при будівництві нового будинку більш доцільним є використання геотермального теплового насоса, щоб підвищити ефективність опалювальної системи.
  4. Автоматизація процесів, оскільки інноваційні технології дозволяють встановити програму для функціонування у вказаному режимі.
  5. Багатозадачність, оскільки обладнання дозволяє забезпечити потреби у теплі та гарячій воді, без значних матеріальних витрат.
  6. Доцільність, оскільки є можливість визначити необхідне навантаження, яке забезпечить необхідну кількість тепла чи гарячої води без зайвих витрат.
  7. Економічна вигода, оскільки вартість гарячої води та тепла буде значно нижчою, ніж з іншим обладнанням.
  8. Комфорт, тому що не потрібне стороннє втручання при тривалій роботі обладнання.
  9. Безпека для довкілля та здоров'я людей.
  10. Високий коефіцієнт корисної дії: у разі витрати 1 кВт енергії система видає на виході 3-5 кВт тепла.

Вартість установки геотермального насосу

Ціна геотермального теплового насоса для опалювальної системи може бути досить високою. При цьому вона виправдана тим, що в процесі використання витрати на обладнання та встановлення будуть повністю відшкодовані низькою вартістю тепла та гарячої води у будинку.

Надійне та якісне обладнання тривалий час працюватиме без потреби проводити ремонт. При необхідності встановлення та ремонту системи, слід довіряти виключно професіоналам, які зможуть визначити оптимальний спосіб, враховуючи особливості та специфіку приміщення.

Отримати консультацію з питань проектування, буріння свердловин та монтажу теплових насосів ви можете у нас;

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.