Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Вибір бурової компанії: критерії професіоналізму, кому довіряти проект, буріння і облаштування з обслуговуванням свердловин

Вибір бурової компанії: критерії професіоналізму, кому довіряти проект, буріння і облаштування з обслуговуванням свердловин
Вибір бурової компанії: критерії професіоналізму, кому довіряти проект, буріння і облаштування з обслуговуванням свердловин
контент-менеджер
червня 7.2018
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

На сьогоднішній день наданням послуг буріння свердловин, монтаж систем каналізації, водопостачання та інженерних систем займається багато організацій і фірм. Всі вони відрізняються рядом характеристик, в тому числі:

 • наявністю дозволу Держпраці, включаючи ліцензування з охорони праці та промбезпеки;
 • штатом бурової організації;
 • парком обладнання для буріння;
 • рівнем і швидкістю сервісу по обслуговуванню систем водопостачання, свердловин;
 • спектром послуг, що надаються з облаштування водопостачання автономного типу;
 • тривалістю роботи в сфері буріння, досвідом, часом діяльності;
 • наданням гарантій на саму свердловину і системи водопостачання;
 • позитивними відгуками на виконані роботи.

 Якщо ви опинилися перед вибором і не знаєте, до кого краще звернутися з питань влаштування системи водопостачання в житловому або комерційному об'єкті, то обов'язково зіткнетеся з деякими труднощами.

Довірити буріння - кому краще?

 1. На думку експертів, краще скористатися послугами великої компанії, у якої є великий парк власного бурового обладнання. Це додаткова гарантія довготривалого існування, серйозності планів діяльності. Також велика компанія містить у своєму штаті кваліфікованих майстрів, інженерів, що свідчить про широкі можливості.
 2. Вибираючи виконавця, слід звернути увагу на історію існування, довголіття організації. Чим довше вона працює в цій сфері, тим вигідніше для замовника. Підтвердженням служить свідоцтво про реєстрацію, що можна подивитися в офісі або попросити надати менеджерів.
 3. Вартість послуги на буріння свердловини може трохи відрізнятися. Але якщо ціна пропонується нижче, ніж середня на ринку на певний момент часу, бажано отримати цього пояснення. До основним фактором низької ціни на буріння відноситься:

- користування орендованим буровим обладнанням, робочими без досвіду роботи, які набираються на сезон для зняття вершків. Це може спричинити проблеми, відсутністю гарантії якісних робіт;

- штучно завищена глибина свердловини, у зв'язку з чим ціна може бути більшою при остаточних розрахунках. Щоб уникнути неприємностей, слід ознайомитися з даними характеристиками карти глибин для свердловин в Києві і області.

 1. Визначити якість робіт можна тільки після їх виконання. Тому краще прислухатися до порад знайомих, які користувалися послугами бурових компаній.
 2. Професіоналізм виконавців визначається за складом менеджерів, інженерів компанії. Для цих цілей слід відвідати офіс, де доведеться підписувати договір на послуги.

Компанія «Акваторія», що здійснює багаторічну діяльність в області буріння свердловин, пропонує послуги за прийнятними цінами з високим рівнем виконання робіт. В наявності є висококласна техніка, інструменти і висококваліфікований штат співробітників з багаторічним досвідом роботи. При зверненні до нас, ви отримаєте компетентні консультації та поради, а також сервіс обслуговування на європейському рівні.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Останні статті
Як вибрати тепловий насос (ТН)?
грудня 7.2022
контент-менеджер
Догляд за свердловиною: рекомендації
листопада 8.2022
контент-менеджер
Про нас
Про нас
Інформация про компанію
Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.