Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Складнощі буріння свердловин навесні і проведення ремонту

Складнощі буріння свердловин навесні і проведення ремонту
Складнощі буріння свердловин навесні і проведення ремонту
контент-менеджер
червня 19.2018
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин
 

Початок дачного сезону завжди відзначається активною діяльністю, пов'язаною з благоустроєм заміського ділянки. В першу чергу, уваги заслуговує організація автономного водопостачання, яка за період холодів часто приходить в непридатність і вимагає технічного обслуговування. Але власники котеджів і дач не завжди мають уявлення про можливі труднощі, якщо необхідно виконати буріння артезіанських свердловин у весняний період.

Важливо врахувати, що при проведенні робіт, в тому числі буріння свердловин навесні, використовується спецтехніка з великою вагою. Наприклад, бурова установка УРБ2А2, розташована на шасі вантажного авто ЗИЛ-131, загальна вага до 18 тонн. При бурінні на вапняковому грунті здійснюється промивка, яку виконує водовоз. Сам процес займає по часу від 2-х до 5-ти днів, що означає проживання бригади бурильників в кунг поруч з місцем проведення робіт.

В результаті для бурових робіт будуть потрібні важкі машини в кількості трьох і більше одиниць. Відзначимо, що рух колони техніки по мокрих грунтових дорогах за містом призводить до утворення глибокої колії. Якщо машина загрузне, то відповідно дорога розіб'ється ще більше. А пошкодження дорожнього полотна загрожує обуренням сусідів домоволодінь, самого керівництва дачного селища. Вас можуть притягнути до ремонту під'їзних шляхів.

Сьогодні існує практично повсюдно обмеження на в'їзд великовантажної техніки в період весняного бездоріжжя на територію дачних ділянок і заміських котеджів. Крім доріг, несприятливого впливу піддається упорядкований ландшафт від дій буровиків. Вони часто залишають кунги з водовозці на околиці ділянки, але це не рятує від неприємних наслідків.

Для свердловин до 80 метрів можна використовувати малогабаритну установку переносного типу або на базі причепа. До переваг такої техніки відноситься компактне розміщення на ділянці і установка в будь-якому місці, для чого буде потрібно не більше 2,5 / 2,5 метрів. Вона не порушує ландшафт території, і за ціною обходиться дешевше. Конструкції можуть збиратися і розбиратися, переноситься на будь-яке місце. Буріння свердловини за допомогою установки здійснюється за один день, що залежить від прохідного грунту. Пристрій, володіючи компактними розмірами, дозволяє без труднощів доставляти його на об'єкти з під'їздом, обмеженим високим ухилом заїзду, або вузькою вулицею.

Особливості проведення буріння навесні

Буріння свердловини передбачає вертикальну позицію направляючої щогли установки, що вельми складно зробити в умовах коли  пливе грунт. Щоб правильно встановити техніку, часто доводиться в весняний період під колеса укладати бетонні плити для забезпечення стійкості спецмашин і техніки.

Навесні грунтові води підвищуються, ускладнюючи процес буріння і збільшуючи його терміни. А відповідно вартість послуг з облаштування, буріння артезіанської свердловини також збільшується через складнощі умов, включаючи риття котловану, монтаж труби та інші роботи. З огляду на весняні проблеми, перераховані вище, домовласникам слід проконсультуватися з фахівцями і вибрати відповідний період проведення бурових робіт на заміській ділянці, або на території котеджу. За рекомендацією інженерів ви зможете значно скоротити фінансові витрати і моральні втрати. Ми пропонуємо замовити в нашій компанії обслуговування свердловин, можемо виконати ремонт свердловини на ділянці. А також проведемо монтаж обладнання свердловини. Якщо вам необхідні документи, в тому числі паспорт на свердловину і інші, наші фахівці проконсультують з усіх питань і допоможуть оформити. Ми виконуємо обслуговування свердловин в Києві на високому професійному рівні і зможемо оформити грамотно, оперативно дозвіл на буріння свердловин.

Ідеальним варіантом буде буріння свердловини взимку. Для цього пропонуємо ознайомитися з перевагами проведення бурових робіт взимку, коли немає проблем з рівнем грунтових вод, і відсутня весняно-літній ажіотаж черзі. При цьому, в нашій бурової компанії часто діють зимові знижки, акції та інші вигідні пропозиції для постійних замовників. Звернутися з усіх питань можна за телефонами компанії, а також залишити заявку через спеціальну форму на сайті.

 

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.