Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Ручне буріння свердловин

Ручне буріння свердловин
Ручне буріння свердловин
контент-менеджер
травня 6.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

 Ручне буріння свердловини використовується у випадках, коли неможливо виконувати автоматизований процес. Звичайно, ручні зусилля набагато вище, а ефективність такої роботи невисока. За допомогою ручного буріння можна опуститися на глибину не більше 20-30 м, в залежності від залягання на місцевості кам'янистих ґрунтових порід.

Ручне буріння свердловин логічно зрозуміло, що вручну неможливо просвердлити граніт, кам'яні поклади, пройти кілька водоносних шарів і досягти рівня артезіанських вод, тому ручне буріння використовується часто для створення свердловинного колодязя на першому водоносному шарі. Якщо вода відносно якісна - свердловину можна використовувати для водопостачання будинку, але для питних цілей варто скористатися хорошими фільтрами. Також колодязь, пробурений способом ручного буріння, може бути використаний для технічних потреб.

Технологія ручного буріння подібна автоматизованої і має кілька етапів:

  • Вибір місця під свердловину (краще розташовувати колодязь у дворі, недалеко від будинку, щоб забезпечити зручну подачу води);
  • Сам процес буріння з використанням ручного бура, заточеного під кручення за годинниковою стрілкою. У міру опускання інструмент подовжується за допомогою штанг, проходячи на глибину. З метою полегшення підйому штанг і грунту варто використовувати вишку.
  • Облаштування свердловини за допомогою обсадних труб, кесона, установка обладнання та прокладання водяній траси.

Сьогодні ручне буріння практично не використовується професіоналами, воно займає багато часу і сил, не даючи доступ до глибинних вод. З огляду на, те що хорошу свердловину можна швидко і легко пробурити за допомогою спеціальної малогабаритної установки, яка розміщується навіть на невеликих територіях, буріння свердловини на воду руками - це дуже рідкісне задоволення, яке може собі дозволити не кожен.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.