Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Після буріння свердловини

Після буріння свердловини
Після буріння свердловини
контент-менеджер
травня 5.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Питання про те, що робити після буріння свердловини досить актуальний. Адже простий глибинний колодязь не гарантує наявність безперебійного водопостачання в будинку. Таким чином, після процесу буріння виконується облаштування свердловинного колодязя, в нього опускається глибинний насос і прокладається підземна траса до будинку для труби, що подає воду і електрокабелю, яке постачає електрику на насос. Всі стики і елементи з'єднуються між собою, насос підвішується на міцному тросі, закріпленому в оголовку свердловини.

Варто врахувати заздалегідь, що після буріння потрібно буде прорити траншею до будинку (краще, що примикає до підвалу) або обладнати технічне приміщення над свердловиною. Траншея буде прокладена від оголовка свердловини, який зазвичай обладнується за допомогою кесона і зберігає всі необхідні елементи обладнання. Трубу, через яку вода підводиться до будинку, а також електрокабель рекомендується додатково захистити за допомогою прокладки всередині пластикової труби діаметром 110 см на глибині нижче промерзання грунту.

Можна розміщувати в кесоні автоматику і бак для накопичення води (гідроакумулятор), але краще встановити його в надземній частині споруди або в підвалі будинку. Це позбавить від турбот у разі непередбаченого ремонту або регулярного техобслуговування.

Оголовок свердловини повинен накриватися кришкою люка, що гарантує його герметичність і захист від стороннього доступу і сміття. Зверху, на поверхні землі, висаджуються рослини і розміщується ландшафтний декор, що приховує місце розташування свердловини. Люк можна закласти дерном або прикрити штучним каменем, так як доступ до нього буде досить рідкісним.


Процедури, що виконуються після буріння свердловини, гарантують її якісне облаштування, надійну і довговічну службу, а також гарний дизайн ділянки.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.