Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Користь артезіанської води для людини

Користь артезіанської води для людини
Користь артезіанської води для людини
контент-менеджер
червня 8.2018
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

 В організмі дорослої людини в середньому міститься до 55 л води! Практично всі органи містять воду в необхідній кількості, як наприклад, кров містить 83%, м'язи до 75%, серце заповнене водою на 75%, в нирках її відзначається до 83%.

Всі клітини живих організмів, рослина або людина, складаються з води. Якщо її зміст буде недостатнім, не буде відповідати нормі в кожної з рідин, то висока ймовірність неприємних наслідків, подібних з недостатнім поливом городу. Безсумнівно, що овочі будуть продовжувати рости, але їх стан буде не відповідати очікуванням. А з часом вони взагалі засохнуть, що також відбудеться з живими організмами. Зневоднення спостерігати візуально не представляється можливим, але ігнорувати його не можна, ні за яких обставин.

Електричні заряди, що забезпечують спілкування клітинам між собою, переносяться позаклітинної рідиною. Вона доставляє клітинам кисень з поживними речовинами, виводить з них токсини, відходи. При цьому, внутрішньоклітинна рідина сприяє регуляції температури тіла, не дозволяючи злипатися клітинам. Також вона виступає в ролі мастильної речовини, амортизаційної подушкою для кісток в організмі. Клітинна рідина відмінно виконує захисну функцію внутрішніх органів, зокрема, захищає їх від ударів. Вільні радикали позбавлені рухливості за рахунок зв'язування внутрішньоклітинної рідиною. Крім цього, вона забезпечує організму здатність відновлення, зцілення природним чином.

Роль артезіанської води для людського організму

У складі природної води містяться всі необхідні мікро і макроелементи для організму людини. До основних функцій води в організмі відносяться наступні показники:

 • доставка кисню до клітин;
 • транспортування поживних речовин;
 • забезпечення гідратацією клітини;
 • виступає в ролі мастильної речовини, амортизатора для суглобів і кісток, оберігаючи їх від ударів;
 • регуляція температури тіла;
 • вивід відходів життєдіяльності організму;
 • вимивання токсинів;
 • запобігання клітинної адгезії;
 • поліпшення клітинної комунікації;
 • підтримка електросвойств клітин
 • прискорення природних процесів регенерації.

Вода від загальної ваги тіла людини становить орієнтовно 67%. У разі її зниження на 2% людина відчуває сильну втому, а при зниженні на 10% зі здоров'ям виникнуть великі проблеми. При подальшому зниженні вмісту води можливий фатальний результат. Але люди на сьогоднішній день все ж недостатньо п'ють води, що підтверджується багатьма дослідженнями і опитуваннями. За відповідями учасників досліджень, в день випивається не більше 4-х склянок води, коли рекомендується по нормі пити 8 склянок. За відповідями учасників, відзначено, що майже 10% воду взагалі не п'ють, а 35% не знають про рекомендації фахівців. За результатами опитувань відзначено, що людям необхідно доносити інформацію про користь води для організму. Чи не поінформованість про значення води в організмі може викликати тривогу, так як легке зневоднення здатне спровокувати серйозні проблеми. Тому дуже важливо щодня пити екологічно чисту воду. Щоб її отримувати на своїй ділянці, власникам заміських будинків буде відмінним рішенням замовити буріння артезіанських свердловин. Власний колодязь або доставка води в будинок забезпечить всіх членів сім'ї здорової, корисної, насиченою мікро і макроелементами і мінералами рідиною. А якщо наприклад, у вас є вже свердловина, тоді їй потрібно щорічне обслуговування. Пропонуємо скористатися послугами нашої компанії і замовити ремонт свердловини сьогодні за найпривабливішими цінами! А також, в разі виходу з ладу насосів, ми проведемо ремонт насосного обладнання на високому професійному рівні.

Корисні правила гідратації організму

 1. На кожен кілограм ваги необхідно пити по 30 мл води щодня. Ідеально випивати 2 літри води людині із середньою вагою - 70 кг. Краще пити склянку води через кожну годину.
 2. Скорочуйте кількість напоїв, що володіють сечогінною дією. До них відноситься кави, солодка газована вода, чай, спиртні міцні напої і пиво.
 3. Вживайте чисту артезіанську воду, свіжовичавлені соки для підтримки необхідного рівня води при хворобі, після неї. У період захворювання організм витрачає її більше звичайного.
 4. Почніть день з споживання половини або літри води для насичення організму і очищення травного тракту.
 5. Пити воду слід протягом дня з інтервалами. Не слід чекати, коли хочеться пити.
 6. Привчіть себе до того, щоб пляшка води завжди була з собою. Багато виробників туристичних аксесуарів спеціально передбачають у виробах відсіки для пляшки з водою.
 7. Пийте воду кожен день, незалежно від зайнятості, умов та інших обставин. Протягом робочого дня намагайтеся робити перерви, щоб випити воду.
 8. Збільшуйте споживання води при заняттях розумовою діяльністю, стресах і інтенсивних фізичних навантаженнях.
 9. Вода повинна бути чистою, і краще з артезіанських свердловин.
 10. Пити воду необхідно після тренувань, в жарку погоду і в будь-який час року.

За рекомендаціями фахівців, збільшення щоденної норми води допоможе позбутися від ряду проблем зі здоров'ям. Випиваючи воду рекомендованих норм легко усунути депресії, стреси, болю голови, знизити кров'яний тиск, позбутися зайвої ваги, алергії, артриту та інших хвороб. Якщо у вас виникла необхідність в постійному джерелі чистої води в будинку, замовляйте буріння артезіанських свердловин в нашій компанії. При наявності власної свердловини, колодязя в заміському будинку, на дачній ділянці, їй необхідне щорічне обслуговування. Скористайтеся послугами наших висококваліфікованих фахівців, які виконувати ремонт свердловини і насосного обладнання з наданням сервісу європейського рівня.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.