Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Особливості буріння свердловин

Особливості буріння свердловин
Особливості буріння свердловин
контент-менеджер
травня 31.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

 Буріння артезіанської свердловини - це ідеальний варіант водопостачання приватного будинку, котеджу і навіть промислового об'єкта. Для створення достатнього водного запасу і довговічного джерела постачання питної води потрібно врахувати деякі особливості буріння свердловин.

Перш за все - тип колодязя. Якщо потреби поставки води обмежуються невеликим споживанням сім'ї з декількох чоловік, досить буде спорудити фільтрову свердловину на пісок глибиною до 20м. Вона черпає воду з верхнього водоносного горизонту, проте має свої недоліки. Найголовніші - нестабільність водного запасу в посушливі сезони і можливість забруднення з поверхні землі різними хімічними, і органічними продуктами життєдіяльності. Можна бурити таку свердловину і самостійно, виготовивши або купивши для цього відповідний інструмент, проте необхідно врахувати важливі особливості буріння, правильно визначити склад ґрунтових шарів, підібрати потрібний варіант буріння і правильні інструменти. Це дозволить уникнути найпоширеніших проблем - обвалів шахт свердловин, заклинювання інструментів, виходу з ладу двигуна, поломка труб і т.д. Навіть неправильна промивка може послужити причиною аварії.

Вирішивши пробурити глибшу - артезіанську свердловину, потрібно напевно заручитися підтримкою професійних буровиків. Вони вірно визначать глибину буріння, правильно підберуть діаметр труб, точно проведуть технологічні етапи буріння. Важливо вчасно і правильно опустити обсадні труби в колодязь, встановити обладнання, правильно підібравши тип і потужність глибинного насоса, а також прочистити воду в свердловині.

Більшість особливостей свердління свердловинних колодязів пізнаються з досвідом. Тільки пробуривши десятки свердловин досвідчені майстри знають, який тип пласта проходить бур, як правильно підібрати інструменти і зміцнити стінки свердловини. Довірившись фахівцям, ви заощадите свої гроші і нерви.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.