Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Кращий час для буріння свердловин на воду

Кращий час для буріння свердловин на воду
Кращий час для буріння свердловин на воду
контент-менеджер
червня 15.2018
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

 Буріння свердловини на воду можна виконувати в будь-який час року, так як якість процесу і обсадки залишається незмінним. Але багатьох споживачів послуги хвилює часто питання про те, як буріння здійснюється на твердому зимовому ґрунті. У сучасному бурінні використовується шарошечное долото, яке проходить кілька сотень метрів глин, пісків і пісковиків і для нього не є проблема півтора метра замерзлої землі.

Так склалося, що багато власників заміських котеджів, дачних ділянок бажають замовляти буріння артезіанської свердловини влітку в дачний сезон. Але вельми при цьому здивовані, коли дізнаються про зручності та вигоди буріння в зимовий період. У нашій компанії можна замовити проект свердловини на воду, паспорт свердловини на воду, а також дозвіл на буріння свердловини.

Перелік очевидних переваг буріння свердловини взимку

  1. Практично всі бурові компанії знижують вартість послуги буріння взимку через різке падіння попиту. Причиною тому є хибне уявлення про складність процедури взимку.
  2. Земля, покрита сніговим покривом, легко витримує вагу бурової установки УРБ2А2 на базі вантажного автомобіля вагою до 17 тонн! Відзначимо, що від коліс не з'являється колія, а ландшафт садової ділянки зберігається у відмінному стані.
  3. У зимовий період рівень грунтових вод не підвищений, що може заважати взимку або влітку при бурінні і облаштуванні свердловин.
  4. Ціни влітку на буріння зростають в арифметичній прогресії попиту, а тому при величезній кількості замовлень, як правило, знижує якість робіт. Індивідуальний підхід в цей час абсолютно не прийнятний для замовників. Все робиться квапливо і оперативно.
  5. Дачні ділянки взимку простоюють порожніми. Цей фактор усуває проблеми з незручністю перед сусідами, їх пильною увагою до вашої дачі або котеджу. А також їм не завадить сильний шум працюючої техніки при бурінні свердловини, в тому числі, коли проводиться монтаж свердловини.
  6. Зимова процедура буріння відрізняється чистотою, відсутністю змивів від надлишків бурового розчину, що відбувається навесні під дією талого снігу.
  7. Будівництво заміського будинку, як правило, проводиться в теплий період. А виконання взимку свердловини на порожньому ділянці скоротить обсяги літніх робіт.

Якщо у Вас ще залишилося питання, коли бурити свердловину на воду краще, то для техніки різниці не існує. А економічно вигідно для всіх власників проводити буріння артезіанських свердловин в зимовий час. Наша компанія надає послуги буріння за найпривабливішими цінами на вигідних умовах, включаючи обслуговування свердловин, капітальний ремонт свердловин в Києві без черг та інших проблем. Звертайтеся в зручний час і замовляйте буріння за телефонами!

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.