Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Наша карта глибин Київської області

Наша карта глибин Київської області
Наша карта глибин Київської області
контент-менеджер
квітня 28.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Автономні поставки води зі свердловини в приватних будинках і на комерційних об'єктах можуть виконуватися після буріння колодязів різної глибини і дебету. Вода може підніматися з різних водних горизонтів, від чого залежить глибина буріння і тип свердловинного насоса.

Для визначення можливостей створення і облаштування свердловини потрібно володіти інформацією про гідрогеологічні умови конкретної місцевості. Такі дані можна отримати при проведенні гідророзвідки або використовуючи карту глибин, складену практичним шляхом.

Гідророзвідка - заняття непросте і недешеве, воно зажадає буріння подібної глибокої свердловини (можливо меншого діаметра) з метою вилучення і вивчення підземних порід, їх складу і визначення залягання водоносних порід і горизонтів. Простіше і дешевше використовувати вже готові дані по залягання якісних питних вод, складені на підставі минулого досвіду буріння реальних свердловин.

Сформована таким чином карта глибин буріння свердловин дозволяє дізнатися точне місце розміщення кожної точки і глибину залягання води. По карті видно територіальну градацію глибин, що дозволяє судити про місцезнаходження водних горизонтів і з високою ймовірністю передбачати можливу глибину для конкретного місця розміщення нового свердловинного колодязя. Точного дебіту (обсягу викачування) свердловини карта не дасть, але значно спростить етап підготовки до буріння, придбання обладнання і планування витрат.

Фахівці компанії Акваторія за довгі роки роботи досвідченим шляхом створили справжню карту глибин Київської області. На карті вказані точні фактичні дані пошуково-розвідувального буріння. Акваторія безкоштовно надає цю інформацію своїм клієнтам з метою планування обсягу і часу робіт з буріння і облаштування свердловин на воду.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.