Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловин у важкодоступних місцях

Буріння свердловин у важкодоступних місцях
Буріння свердловин у важкодоступних місцях
контент-менеджер
лютого 25.2020
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

 

Багатьом власникам заміських будинків і дачних ділянок відомо давно, що відмінним способом організації постійного водопостачання є буріння свердловин на воду. Але є місця, в яких провести буріння на воду неможливо виконати повнорозмірними буровими установками на великих платформах. У цьому випадку використовується спеціальна техніка, за допомогою якої можна виконати роботи в будь-якому місці. Вона вимагає трохи трудовитрат за рахунок компактності і дозволяє проводити буріння артезіанських свердловин на воду з м'якими грунтами.

Буріння свердловин у важкодоступних місцях у Київській області на сьогоднішній день вважається однією із затребуваних послуг, яку вигідно замовити під ключ в компанії «Акваторія». Фахівцями сьогодні активно проводиться буріння свердловин на водоносних горизонтах, включаючи Полтавський, Юрський, Сеноманский і Бучакский. Завдяки високому рівню кваліфікації, багаторічному досвіду роботи і наявності висококласної сучасної техніки, майстри виконують роботи будь-якої складності. Зокрема, максимально точно, швидко і грамотно облаштовують свердловини для води зі свердлінням земних порід.

З багатого практичного досвіду робіт, буріння артезіанської свердловини бурильниками проводиться за допомогою стандартної і малогабаритної бурової установки, які використовуються в важкодоступних місцях. Нашими фахівцями виконується повний комплекс по бурінню, а також обслуговування, ремонту артезіанської свердловини, налагодження устаткування і ряд інших послуг.

Чому так необхідно проводити буріння свердловин у важкодоступних місцях з використанням малогабаритної техніки? Частою причиною буріння з застосуванням такої техніки в котеджних і дачних селищах є обмежений простір території і приміщення. Це обумовлюється щільністю забудови, місця, включаючи підвали, місця за гаражами і за іншими показниками. Існує також необхідність провести буріння в промислових приміщеннях, на складах, ангарах з метою забезпечення об'єктів водопостачанням. І відзначимо, що з досвіду компанії, клієнти, які потребують послуги, не завжди знаходять фахівців, здатних виконати процедури якісно і грамотно. А також вдаються до послуг на буріння свердловин вручну до малознайомих і не мають відповідної кваліфікації майстрів.

Щоб не допустити помилок в розрахунках, ми готові виконати буріння свердловин будь-якої складності і доступності, так як маємо багатий практичний досвід, кваліфікацію, всі необхідні знання про місцевість і наявність в арсеналі компанії спеціальну техніку.

На буріння на воду ціна залежить від таких показників, як глибина свердловини і ґрунту. Вас приємно порадує в нашій компанії на свердловина недорого ціна в Києві, яка на сьогоднішній день вважається вельми доступною і конкурентною. При цьому, якість проведених робіт відзначається на найвищому рівні, виходячи з численних відгуків наших постійних замовників.

Переваги буріння малогабаритними установками в важкодоступних місцях:

  • Застосування сучасної техніки не зашкодить ландшафту місцевості, в тому числі ділянки з озелененням.
  • Ціна набагато доступніше із застосуванням малогабаритних установок на відміну від великої техніки.
  • Можливість виконати роботи в будь-якому місці, включаючи підвали, гаражі, ангари та інші закриті приміщення.
  • збірка малогабаритних установок здійснюється на місці проведення робіт протягом 20-30 хвилин.
  • Буріння та облаштування системи водопостачання зі свердловини здійснюється протягом одного дня. Важливо розуміти, що роботи по часу можуть залежати від прохідності грунтів.

Для установки техніки досить 4-х метрів квадратних вільної площі з аналогічною висотою - 5 м. Невисока вартість дозволяє замовникам істотно заощадити бюджет і не доведеться виконувати буріння свердловин вручну. Наші фахівці готові консультувати з усіх питань і дати цінні рекомендації по обслуговуванню, правильної експлуатації і необхідності проведення ремонту. У нашій компанії замовляти вигідно послуги на буріння артезіанських свердловин на воду, завдяки доступній вартості, надання гарантії, використання сертифікованих матеріалів, а також наявності власної технічної бази та багатому досвіду кваліфікованих фахівців.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.