Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Інструмент для буріння свердловин

Інструмент для буріння свердловин
Інструмент для буріння свердловин
контент-менеджер
травня 14.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

                                            Для кожного способу буріння призначений свій інструмент.

Так, для колонкового буріння потрібно забезпечити вилучення керна з колодязя, піднімаючи грунт і тверді породи, не руйнуючи стінок свердловини. З використовуваного обладнання - труба керноприймача і коронки з твердого сплаву. Коронок для такого буріння налічується близько трьох десятків різновидів. Також беруть участь обсадні труби, оголовники на них, бурильні ложки і труби, перехідники, підйомні механізми.

У ударно-канатному бурінні застосовуються бурові установки УРБ-12ZBT, ПБО-2, УГБ001, що скидають снаряд на лебідці. Також застосовуються забивні склянки (з поршнями і клапанами), плоскі желонки, штанги ударні і вібробурние, ударні патрони, грунтоноси, керновідбірники, зонди вібраційного буріння, підставки склянки і желонки.

Шнекове буріння застосовується на легких породах, тому тут знадобиться лопатеве долото, сталеві спіральні шнеки, що кріплятьсяі до бурової штанги. Також використовують додатковий інструмент - шнекові вилки, пальці, штанги і перехідники.

Шарошкове буріння вимагає роботи шарошок, бурового долота, допоміжних пристосувань, проходячи граніт і тверді породи. У цьому варіанті застосовують також обсадні, направляючі і бурильні труби з замками, свердловини фільтри, фрезерні черевики, пробки відпустки і різні перехідники.

Інструмент, який використовується під час буріння, повинен відрізнятися високою якістю, стійкістю до ударів, надійністю, відповідати всім встановленим стандартам. У складних грунтових умовах застосовують порожнисті шнеки, гідропневматичні труби, міцні коронки. На колісну техніку можуть встановлюватися гусениці. Також існує допоміжний інструмент для буріння - шарнірні, відбійні ключі, хомути обсадних труб, прокладні вилки.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.