Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Заміна реле тиску

Заміна реле тиску
Заміна реле тиску
контент-менеджер
липня 31.2021
0 Коментар

Одним із важливих елементів свободи для приватного будинку або заміського котеджу є артезіанська свердловина. Власники цієї споруди можуть будь-якої пори року безперешкодно користуватися життєво важливим природним ресурсом – чистою глибинною водою. Але облаштування, обслуговування та ремонт свердловин мають проводити професіонали. Так як навіть маючи досвід в електриці, неможливо провести повноцінно електромонтажні роботи свердловинного насосу!

Свердловина відноситься до складних технічних споруд, у складі яких міститься насосне електроустаткування. Варто врахувати, що пристрій працює специфічно, оскільки не завжди потреби власників в отриманні води збігаються з дебітом її отримання. Між двома показниками (дебітом та обсягом споживання) повинен існувати певний баланс, незважаючи на те, що свердловина здатна давати велику кількість води.

З цією проблемою справляється гідроакумулятор, що містить запаси рідини і компенсує дисбаланс. А насос та керування виконує технічну частину постачання. Якщо акумулятор спустошений, він повинен увімкнутися та заповнити бак водою, у разі повного бака відбувається відключення насоса. Автоматика насосного пристрою справляється з цими завданнями, зокрема включає та виключає обладнання реле. Його порівнюють із мозком усієї насосної системи, яка спрацьовує при зміні тиску. При включенні в будинку крана тиск може змінюватись. Коли відзначається суттєвий забір води, то реле включається через 15-20 секунд, вимикаючи також насос у разі відсутності у свердловині води.

Сучасні конструкції реле реагують на певний рівень, у тому числі падіння тиску та потоків рідин із свердловини. Завдання цього елемента полягає у забезпеченні безперебійної подачі та збереження насосного обладнання від передчасного зношування. Важливо при підключенні обладнання грамотно встановити, налаштувати та перевірити роботу реле.

Причини несправностей автоматики та реле тиску

Причины неисправностей автоматики и реле давления

Поломки свердловини найчастіше пов'язані з експлуатацією обладнання в агресивних умовах довкілля. І нерідко неполадки реле тиску відбиваються на збої роботи насосів чи серйозних поломок.

Серед причин несправностей свердловинного насоса варто зазначити:

  • порушення правил експлуатації;
  • помилки при проектуванні свердловин та встановлення обладнання;
  • перепади напруги у мережі та інші.

Якщо насосне обладнання справне за діагностичними показниками, але є проблеми з подачею води, слід звернути увагу на тиск реле. При частих мимовільних включеннях насоса та стабільним тиском можуть бути збиті налаштування. Для регулювання системи слід підключити манометр. Сучасні реле мають встановлені налаштування порогів спрацювання, що полегшує процес налаштувань. Але в деяких ситуаціях доводиться автоматику свердловини повністю замінити, а також виконати низку інших операцій. Послуги з налагодження реле тиску та автоматики надають кваліфіковані співробітники нашої компанії. Вони визначать причину несправностей, проведуть діагностику та усунуть неполадки в обладнанні. Усі роботи будуть проведені якісно, ​​оперативно з наданням гарантії на обслуговування.

Наприкінці зазначимо, більшість несправностей свердловин пов'язані з ігноруванням регулярного техобслуговування. Ця процедура включає очищення, діагностику та відео обстеження, що дозволить уникнути чи попередити несправності. Наша компанія виконує буріння, вилучення ґрунту та облаштування свердловин з розробкою графіка обслуговування та ремонту. Проконсультуватися з усіх питань та замовити ремонт реле тиску можна у наших спеціалістів за телефоном.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.