Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Заміна у свердловині зворотного клапана

Заміна у свердловині зворотного клапана
Заміна у свердловині зворотного клапана
контент-менеджер
липня 29.2021
0 Коментар

Водопостачання у власному будинку дозволить вирішити проблеми із водою назавжди. Для цього необхідно влаштувати артезіанську свердловину з надійним обладнанням, важливим елементом в якому є зворотний клапан. У його завдання входить збереження енергії та насосного обладнання у справному стані довгі роки. Але якщо виникла потреба у його ремонті чи заміні, то проблему мають вирішувати професіонали.

Зворотний клапан – головний елемент насосного обладнання

Артезіанська свердловина – надійне та довговічне джерело якісної, чистої води для заміського будинку, котеджних селищ та підприємств. Але продуктивне, надійне одержання води зі свердловини буде досягнуто за допомогою якісного зворотного клапана, який зберігає насос та енергію.

Зазначимо, що наймагічнішою, чарівною речовиною на планеті є вода, формула якої відома всім. І для всіх живих істот, організмів чиста, якісна вода є головною життєвою силою. Тому власники будинків, заміських котеджів та виробничих підприємств прагнуть облаштувати якісне джерело води у дворі, здобутій із великої глибини. І навіть незважаючи на труднощі, фінансові та економічні кризи, все ж таки сучасною тенденцією залишається буріння артезіанської свердловини, замовити яку вигідно в геолого-інженерній компанії «Акваторія».

Сучасне джерело води – технічно складна система, яка працює без надійного устаткування. А головним елементом насосного агрегату є зворотний клапан, що встановлюється вище. Він затримує воду у системі. І при його несправності виникають проблеми з надходженням води та відходом її в пласт.

Особливості конструкції

Арматурний пристрій прямої дії – зворотний клапан спрацьовує автоматично в системі, використовуючи енергію робочого середовища, що проходить трубопроводом. Незважаючи на різноманітність видів, цей компонент виготовляється в стандартній конструкції, і складається з латунного або з нержавіючої сталі корпусу. Усередині вбудована на пружинна тарілка із пластику або металу з гумовим ущільнювачем, а також у ньому є диск та кришка. Розміщення проводиться поблизу насоса, що дозволяє заощаджувати значну витрату енергії. У деяких випадках, коли глибока свердловина, встановлюють зворотний допоміжний клапан додатково.

Важливо, що цей елемент також попереджає ризики наслідків гідравлічного удару. Застосування в трубопровідних системах зворотних клапанів забезпечує ефективне коректне функціонування насоса довгий час.

Поломки та ремонт

Поломки и ремонт

Збої, поломки у зворотному клапані призводять до виходу з ладу всього насосного обладнання, яке не зможе витримувати режими увімкнення та відключення. Тому дуже важливо, щоб цей елемент справно працював. Але до найчастіших причин поломок належить:

  • передчасне зношування;
  • проникнення бруду, утворення накипу у механізмі;
  • неправильне встановлення, перегорання обмотки та інші причини.

Більшість насосів мають вбудований пластиковий елемент. Неміцний матеріал є основною причиною несправності, не витримуючи великого тиску. Наші фахівці рекомендують ставити у таких випадках додатковий клапан, що забезпечить тривалий термін служби всього пристрою. Варто відзначити, що вбудований клапан провокує обертання двигуна насоса та крильчатки у зворотний бік при скиданні води. Цей фактор негативно впливає на всі деталі установки та призводить до поломки.

Заміна головного насосного елемента відноситься до технічно складних завдань, з якими впорається досвідчений співробітник нашої організації. За бажання провести ремонт самостійно, висока ймовірність того, що виникнуть додаткові матеріальні витрати, а також підвищений ризик травматизму.

У нашій компанії можна скористатися послугами із заміни зворотнього клапана завдяки високому рівню професіоналізму та багаторічному успішному досвіду співробітників у сфері встановлення, обслуговування артезіанських свердловин та їх буріння. Якщо у Вас залишилися такі питання, як чому йде вода з водопостачання, як упоратися з цією проблемою, тоді дзвоніть до нас у будь-який час. У нашій компанії можна скористатися широким спектром бурильних послуг, в тому числі замовити ремонт свердловин, обладнання та елементів. Таким чином ви зможете значно заощадити та отримати низку вигод, знижок та акцій при співпраці з нами.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.