Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Заміна насоса в свердловині

Заміна насоса в свердловині
Заміна насоса в свердловині
контент-менеджер
березня 22.2018
0 Коментар
 

Устаткування водопостачання потрібно регулярно оглядати, щоб перевірити його працездатність і при необхідності своєчасно відремонтувати або замінити окремі елементи. Зокрема власникам приватних будинків і заміських котеджів час від часу доводиться замінювати насос в свердловині.

Труднощі при заміні насоса

Оновлюючи свердловинне обладнання, власник часто стикається з браком необхідної інформації. Він не знає, якого типу було насосне обладнання, що використовується в системі, на якій трубі і на якій глибині воно встановлювалося.

Часто обладнання, обриваючись, падає на дно, що ніяк не можна виправити. Ключові причини цього:

  • вихід з ладу страхувального троса;
  • обривання водопідйомною труби;
  • розклинення насоса через розтягнутого електричного кабелю.

Нерідко для вирішення проблем потрібно бурова установка. Використовуючи спеціальні інструменти, зі свердловини дістають по фрагментно те, що туди впало. Роботи складні і трудомісткі, тому демонтаж в фінансовому плані може обійтися дорожче установки нового обладнання.

Важливі моменти при заміні насоса в свердловині

Встановлюючи новий насос, слід робити це продумано. По можливості рекомендується замінити всі підозрілі деталі і запобігти проникненню в гирлі свердловини грунтових вод. Також необхідно впорядкувати електричні комунікації, що живлять систему водопостачання.

При розгерметизованому кесоні доцільно встановити герметичний оголовок, а іноді потрібно монтаж дренажного насоса в кесоні. Також можна наварити обсадних труб до нульової позначки, щоб уникнути попадання поверхневих вод в свердловину.

Нове обладнання встановлюється з використанням свердловинного адаптера, герметизирующего вихід труби, через яку вода подається з обсадної колони глибше точки промерзання.

Установка насосних систем в Києві і області

Самостійна заміна свердловинного обладнання загрожує виникненням небажаних проблем. Компанія «Акваторія» проводить діагностику системи водопостачання, встановлює і налаштовує насосні системи. Ремонтує або замінює елементи ,які вийшли з ладу. Досвідчені працівники компанії вирішують складні завдання заміни деталей системи водоподачі. Виконують роботи швидко, ефективно і за доступною ціною. На роботи надається гарантія.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.