Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Прочищення фільтра свердловини

Прочищення фільтра свердловини
Прочищення фільтра свердловини
контент-менеджер
березня 12.2018
0 Коментар

Постійно контактуючи з водою, свердловинний фільтр починає працювати менш ефективно через наростів на сітці. Утворюються нарости внаслідок присутності у воді сторонніх речовин. Кількість наростів залежить від хімічних особливостей води. Згодом нарости збільшуються, що призводить до забивання сітки і зменшення її пропускних властивостей.

Зменшення подачі води при збереженні її чистоти свідчить про можливе заростання фільтра, яке за ознаками дуже схоже з замуленням.

Способи усунення відкладень

  • механічний

Майстер очищає обладнання за допомогою йорша, оснащеного жорсткими металевими щетинками. У деяких випадках використовується і обладнання, яке подає воду під напором. Тонкі і одночасно потужні струмені видаляють нарости, але при цьому здатні пошкодити фільтр.

  • хімічний

На тверді відкладення впливають сильнодіючої кислотою. Виробники хімічних речовин стверджують, що їхня продукція повністю безпечна для людського організму, але далі все ж рекомендується прочистити обладнання механічним шляхом або за допомогою прокачування води. Прокачують воду протягом 12-14 годин. Потім пару днів не можна застосовувати воду для пиття чи приготування їжі. І на завершення рекомендується встановити новий фільтр тонкого очищення. І тільки тоді можна починати використовувати воду в повному обсязі.

  • електро-гідроімпульсний простріл

Кому доручити усунення наростів

Деякі власники свердловин купують необхідні хімікати і пробують видалити відкладення самостійно. Однак це загрожує пошкодженням насоса водою,  після хімічного очищення, або недостатнім очищенням води і погіршенням самопочуття домочадців.

Для вирішення проблеми відкладень наростів на фільтрі зверніться в компанію «Акваторія», яка має необхідну обладнання, навички і досвід буріння і капітального ремонту свердловин. Працівники компанії справляються з ремонтом будь-якої складності, роблять це швидко, результативно і безпечної для довкілля й мешканців будинку. Компанія надає послуги жителям Києва та Київської області.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.