Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Несправності свердловин

Несправності свердловин
Несправності свердловин
контент-менеджер
березня 14.2018
0 Коментар
Незалежно від якості конструкції свердловини з часом вона зношується і перестає повноцінно функціонувати. Несправності свердловин бувають різними. Якщо колір води змінюється, вона починає неприємно пахнути, зменшується обсяг подачі води за певний часовий період, значить, свердловина потребує ремонту.

                   Ознаки несправності свердловин

  • Неприємний запах води

З'являється через порушення герметичності конструкції і попадання в неї сторонніх, що забруднюють воду речовин. Ще не проведені необхідні лабораторні аналізи, рекомендується не поливати цією водою рослини і тим більше не пити її.

  • Ослаблення рівня тиску

Причина - вихід з ладу обладнання встановленої системи.

Також свердловина часто піддається замулювання, запесочіванію, механічної кольматации.

                              Як усунути несправності

Компанія «Акваторія» пропонує допомогу власникам свердловин в організації необхідних заходів, пов'язаних з налагодженням роботи об'єкта. Співробітники компанії усувають різні проблеми, включаючи обрив страхувального троса, який утримує насос. Позбавляють воду від забруднень, які в основному з'являються через серйозне зношування обсадних труб.

У деяких випадках буває досить просто промивання, яка нормалізує функціонування свердловини і поліпшить споживчі якості води. Найбільш несприятливий варіант розвитку події - капітальний ремонт свердловин.

Компанія швидко розбереться в ситуації, проведе діагностику для виявлення проблеми і усуне несправність в короткі терміни.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.