Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Як "воскресити" старі системи водопостачання

Як
Як "воскресити" старі системи водопостачання
контент-менеджер
жовтня 23.2018
0 Коментар

Ефективність і якість роботи системи водопостачання безпосередньо відбивається на рівні комфорту і життя заміського будинку або дачної ділянки. Тому дуже важливо підтримувати їх в справному та робочому стані. Але що робити, коли система прийшла в непридатність? Фахівці компанії "Акваторія" замінять частково або повністю застарілі системи, виконають наступні послуги: очищення свердловини від заліза, очищення свердловини повітрям, очищення свердловин від піщаних пробок, очищення свердловин від сторонніх предметів і ряд інших.

Послуги по облаштуванню свердловинного обладнання, очищення води з свердловин

При бажанні мати водопостачання круглий рік, а не тільки використовувати річну свердловину на воду, фахівцями компанії виконується монтаж герметичного кессона, підведуть безпосередньо в будинок труби і необхідні пристрої, включаючи обладнання. Труби укладаються на глибину рівня, нижчого від промерзання землі (понад 1,5 м). Це дозволяє використовувати воду без промерзань навіть в сильні морози. Запобігти потраплянню грунтових вод і стоків у внутрішню частину свердловин, а також не допустити замерзань води в гирлі, слід провести установку надійного, ефективного кесона. Якщо наявний кесон прийшов в непридатність, не відповідає рівню якості, то нашими фахівцями проводитися підбір обладнання, що відповідає вимогам щодо якості і прийнятної вартості.

Майстри компанії проведуть заміну зламаних свердловинних насосів, які перестали відповідати вимогам по продуктивності, відповідному натиску і іншим параметрам. Для безперебійної, якісної роботи насосного обладнання встановлюється надійна автоматична система. Фахівці попередньо обстежують обладнання на предмет низької якості роботи, підберуть відповідне пристрою і технічними показниками свердловини, а також збережуть працюючу апаратуру з метою економії коштів.

Прочищення свердловини в заміському будинку

Багато власників свердловин на воду вважають, що вона надходить високої якості і їй не потрібно додаткове очищення. На жаль, на практиці це не так. Тільки при проведенні комплексного лабораторного аналізу можна дізнатися про підвищений в ній зміст небезпечних речовин для здоров'я людини. Як правило, вода зі свердловин містить підвищені норми марганцю, заліза, а також може мати неприємний сірководневий запах і різні біологічні сполуки.

Очищення свердловини в будинку проводиться в кілька основних етапів. Для виконання робіт необхідно встановити обладнання, яке виконує певні функції в результаті даючи чисту і корисну воду. Щоб впевнено і безпечно використовувати воду з свердловини, її очищають від механічних домішок, як наприклад, проводиться очищення свердловини від піску, механічних домішок. Потім виконується пом'якшення, скорочення вмісту хімічних елементів, включаючи сіль, залізо, аміак, гази до приведення їх рівня відповідності норми. Схеми водоочищення підбираються на підставі результатів аналізів і обліку середньодобового споживання.

У заміському будинку водоочищення проводиться за наступною схемою:

  • аерація передбачає скорочення вмісту газів, окислення домішок киснем повітря;
  • каталітичне освітлення, знезараження з усуненням сірководню, марганцю, заліза;
  • пом'якшення з зі зниженням солей магнію і кальцію;
  • чистка фільтрів свердловин, мікрофільтрація забруднень.

Очищення води зі свердловин в заміському будинку може виконуватися кількома сучасними методами, в тому числі, реагентним, безреагентним і ультрафіолетом. А також при наявності неприємних запахів можна обійтися такою процедурою, як дезінфекція свердловин. Наші майстри продезинфікують старі і нові свердловини із застосуванням сучасних препаратів і технологій.

Вибір певного методу залежить від характеру і походження забруднюючих речовин. Для реагентного методу характерно дозування води за допомогою речовин, що взаємодіють з домішками. В результаті продукти перетворюються в піну або осад. У роботі застосовуються флокулянти, інгібітори або коагулянти окремо або комбіновано, що залежить від характеру шкідливих речовин у воді. Безреагентний спосіб вважається надійним і сучасним, дозволяючи насичувати воду киснем. Під його дією залізо випадає в осад після реакції з оксидом марганцю. Результатом є очищена вода. Ефективним способом очищення вважається дія ультрафіолету, за допомогою світіння якого відбувається дезінфекція з нейтралізацією шкідливих мікроорганізмів. Вибір способу очищення води зі свердловини допоможуть зробити фахівці нашої компанії з комплексом послуг, що пропонуються.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

 
Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.