Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Догляд за свердловиною: рекомендації

Догляд за свердловиною: рекомендації
Догляд за свердловиною: рекомендації
контент-менеджер
листопада 8.2022
0 Коментар

На тривалий період експлуатації свердловини впливає багато в чому правильність використання та догляд за обладнанням. Будь-який вид свердловини – неглибокі, які встановлюють на пісок, та артезіанські – потребують професійного догляду та контролю.

Фахівці під час створення проекту та буріння визначають приблизний період функціонування обладнання. При цьому недбайливе використання може значно скоротити експлуатаційний період.

Клієнти, які володіють заміськими котеджами та садовими будинками, повинні спочатку розуміти основний принцип справного функціонування свердловини: тривала справна робота свердловини залежить від частоти використання води. p align="justify"> Регулярність запуску води забезпечує справність системи. Якщо довгий час не користуватися свердловиною, може накопичитися пісок і виникне необхідність у проведенні ремонтних робіт.

Прочищення свердловини

При оформленні замовлення буріння свердловини для води слід бути впевненим у професіоналізмі майстрів. Вартість буріння свердловини досить висока, тому правильне обслуговування обов'язково при її використанні.

Найчастіше забруднюються не глибокі свердловини та вимагають проведення прочищення. При цьому й артезіанські нерідко запесочиваются . Набагато легше попередити такі забруднення, ніж потім проводити прочищення.

Також важливо звертати увагу на стан кесона. Це з тим, що залізобетонне устаткування може руйнуватися через вплив грунтової води, а пластикове устаткування – деформуватися .

Уникнути таких ситуацій допоможе регулярний контроль та проведення профілактичних робіт. Для пластикової конструкції потрібне зміцнення, а для залізобетонної – ретельна ізоляція.

Металеві кесони піддаються корозії, тому такі вироби також вимагають контролю та усунення найменших ознак руйнування.

Як вибрати насос для свердловини

Важливим аспектом у роботі системи постачання водою є насос для підйому води. Потрібно вибрати відповідний вид обладнання, який зможе забезпечити рівномірний потік води.

Так, фахівці зазначають, що роторний насос не підходить для артезіанського виду свердловин, через нездатність забезпечити прокачування води. Також вони можуть спровокувати появу мулу у воді. Для артезіанського виду свердловин рекомендується встановлювати вібраційний насос, потужність якого вибирається залежно від показників свердловини. Він добре справлятиметься зі своїми завданнями та підтримуватиме чистоту рідини.

Крім виду насоса, впливає його розташування. Так, насос має бути розміщений за 1 м від дна свердловини. Фільтри для очищення також мають бути на цій глибині. Таке розміщення допоможе циркулювати шарам води для запобігання запесочення . Вода завжди буде кристально чиста і свіжа, а обладнання прослужить довгий час.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.