Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Коли потрібно проводити ремонт артезіанських свердловин

Коли потрібно проводити ремонт артезіанських свердловин
Коли потрібно проводити ремонт артезіанських свердловин
контент-менеджер
листопада 8.2022
0 Коментар

Основною причиною необхідності проводити ремонт свердловини є технічні помилки та неписьменність під час створення проекту та буріння артезіанської свердловини. Капітальний ремонт можна прирівняти за вартістю бурінням свердловини з нуля, тому краще відразу робити водопостачання якісно.

Замовляти проведення системи водопостачання потрібно у фахівців, які гарантують якість роботи та проводять сервісне обслуговування за необхідності. Правильний вибір фахівців для створення проекту та здійснення робіт – запорука справної та довгої роботи обладнання.

Поломки свердловини

Найчастіше виникають такі поломки у роботі свердловини, якщо було неправильно здійснено вертикальне буріння:

  1. Свердловина засмоктується . Це може статися через неправильне встановлення обсадної труби. Так, пісок та інші механічні забруднення можуть потрапляти у воду. Така сама ситуація може бути через пошкодження фільтра очищення.
  2. Фарбування води у разі відсутності ізоляції суміжних горизонтів або неправильного проведення перфорації обсадної труби. Рідина може фарбуватись у молочно-білий або червоний колір.
  3. Зниження дебету свердловини, що може статися через різні причини. Основна причина полягає в тому, що роторний двигун встановлюють на системи, для яких він не підходить. Також така проблема може виникнути внаслідок засмічення зовнішньої чи внутрішньої сторони фільтраційної системи механічними включеннями – мінеральними опадами, піском та іншим.
  4. Звуження обсадної труби внаслідок накопичення мінеральних нашарувань.
  5. Обрив і втрата насоса в місцях з'єднання трубопроводів через знос обладнання чи тривалого періоду експлуатації.
  6. Вихід з ладу обладнання для підйому води. Найчастіше причиною є завершення ресурсу електричного обладнання, що є природним процесом.
  7. Погіршення якості та властивостей води, що трапляється внаслідок зносу трубопроводу або його розгерметизації.

Обслуговування системи водопостачання

Попередити появу розглянутих поломок можна завдяки якісному встановленню системи водопостачання. Крім цього, рекомендується регулярно проводити профілактику системи. За допомогою профілактичних робіт можна збільшити термін експлуатації обладнання, уникнути поломок та заощадити на здійсненні ремонту.

Також слід акуратно користуватися свердловиною, дотримуватись експлуатаційних правил, щоб обладнання справно працювало тривалий час.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.