Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Геодезичні дослідження

Геодезичні дослідження
Геодезичні дослідження
Супер-менеджер
березня 4.2020
0 Коментар
project_2

Геодезичні дослідження є аналіз місцевості та топографічні послуги, які виконуються комплексно та у певній послідовності. У цьому геодезія виробляється у кожному разі індивідуально, з урахуванням особливостей місцевості (фізичних і географічних умов), завдань будівництва. Об'єктом аналізу стає рельєф, ситуація у межах обраної території будівництва – на майданчику чи трасі.

Геодезичні дослідження

Геодезичні роботи виконуються при інженерних дослідженнях для будівництва, експлуатації будівель, визначення меж земель, ведення кадастрів та інших досліджень та спеціальних робіт. Вони поділяються на підвиди:

  • топографічна зйомка загального призначення або корекція (масштаб від 1:500 до 1:10 000).
  • топографія наземних споруд та конструкцій, комунікацій, розташованих під землею (масштаб від 1:500 до 1:50 000).
gdi_02.jpg

Топографічно-геодезичні послуги дозволяють виміряти земельну ділянку та визначити її фізичні координатні дані на місцевості. Геодезисти складають креслення з відмітками всіх висот та суттєвих даних рельєфу, допомагають оптимально розташувати майбутній об'єкт будівництва з урахуванням сусідніх будівель, доріг, огорож, свердловин та підземних комунікацій. Не довіряючи застарілим даним комунальних служб, геодезія допомагає точно встановити всі газові, каналізаційні чи інші трубопроводи, кабелі та подібні комунікації, які можуть стати негативним сюрпризом під час початку будівельних робіт. Ухил території також має значення, тому топографія точно підкаже його напрямок, рівень і висоти, це стане у нагоді не тільки для проектування будинку, відведення стікаючих вод, але і для планування ландшафтного дизайну.

 

Топосьемка, Масштаб 1:500

gdi_03.jpg

Топосьемка, Масштаб 1:1000

gdi_04.jpg

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.