Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Геодезія під сонячні електростанції

Геодезія під сонячні електростанції
Геодезія під сонячні електростанції
Супер-менеджер
лютого 22.2020
0 Коментар
 

Технології відкрили доступ до невичерпної енергії сонця, яка має найменший негативний вплив на екосередовище в порівнянні з будь-яким іншим джерелом. Екологічність зумовила перспективність зведення сонячних електростанцій, які не виділяють парникових газів та вимагають для обслуговування у 20 разів менше води, ніж ГЕС та АЕС.

Навіщо проводити геодезію

Зачем проводить геодезию

Сонячні батареї з'являються сьогодні всюди. Вони можуть прикріплюватися до споруд або розкидані по дахах для побутових потреб і займати величезні ділянки землі з метою промислового використання. Але забезпечити максимальну продуктивність та окупність фотоелектричної установки неможливо без проведення геодезії.

Сонячні електростанції не можна розміщувати «де заманеться». Попереднє проведення геодезичних розвідок для будівництва СЕС дозволяє:

  • здійснити геологічне дослідження ґрунту;
  • встановити рівень залягання водоносного горизонту;
  • вивчити рельєф локації на предмет ймовірності зсувів та наявності карстових утворень.

Геодезія не обмежується дослідженнями і включає:

  • виконання розмітки під установку сонячних панелей з урахуванням координат, які у техдокументації;
  • проведення топографічної зйомки ділянки для створення плану локації

Виконання робіт професійними геодезистами гарантує якісну установку та граничну тривалість безперебійної роботи СЕС.

Яка потрібна документація

Проведення інженерно-геодезичних розвідок для будівництва сонячних електростанцій вимагає наявності пакету документів, що містить:

  • узгодження меж виділеного майданчика;
  • дозвіл місцевих органів влади на розміщення сонячних панелей;
  • договір з виконавцем геодезії;
  • реєстрацію майбутніх інженерно-геодезичних розвідок.

Після оформлення документів виконується винесення меж проекту СЕС у натуру. Інженери-геодезисти позначають біля контури блоків сонячних батарей, проводять розбивку осей опор і ліній, під'їзних доріг до локації.

Що дає проведення геодезії

Что дает проведение геодезии

Місце встановлення СЕС має забезпечувати безперешкодний доступ до сонця. Це означає, що сонячні панелі повинні мати сувору орієнтацію по сторонах світла з вертикальним кутом установки. Продуктивність сонячної фотоелектричної системи, зверненої Схід чи Захід, знижується на 20%. Щоб проконтролювати виміри та незмінність кутів нахилу сонячних панелей, здійснення монтажних робіт супроводжується підтримкою інженерів-геодезистів.

Геодезія для побутових та комерційних проектів

Інжинірингова фірма «Акваторія» має ліцензію на виконання інженерно-геодезичних вишукувань для комунальних та комерційних будівельних проектів. Дипломований персонал компанії успішно справляється з жорсткими графіками роботи та суворо дотримується вимог, що пред'являються до геологічних досліджень ґрунту під будівництво СЕС. Геодезисти виконують топографічну зйомку та пропонують надійні рішення, що ґрунтуються на достовірній звітності.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.