Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Як проводиться винесення кордонів у натуру

Як проводиться винесення кордонів у натуру
Як проводиться винесення кордонів у натуру
Супер-менеджер
грудня 27.2019
0 Коментар
 

Коли нечітко визначено межу присадибної ділянки, сусіди часто сваряться один з одним через неправильно поставлену огорожу або дерево, посаджене на чужій території. Щоб уникнути суперечок, необхідно встановити розмежування. Для цього замовляють винесення кордонів ділянки в натуру – одну з найпопулярніших послуг у геодезії та списку компанії «Акваторія».

Геодезія ділянки

Фахівці знають, як зробити правильне розмежування та на що звернути увагу. Досвідчені інженери виконують роботи під ключ з докладними розрахунками, дотриманням нормативів, видачею нотаріально завіреного підтвердження та гарантіями на надані послуги. Не всі розуміють, що геодезію землі проводять не лише задля визначення кордонів. Геопідоснова важлива для будівництва багатоповерхівок, торгових та бізнес-центрів, які сьогодні зводять на будь-яких ґрунтах та в будь-яких кліматичних умовах.

Забудовник не завжди ставить питання про те, чим раніше був заповнений майданчик – піском чи водою? Якою буде поведінка ґрунтів, рельєфності та підземних вод? Як не допустити деформування конструкцій? Відповіді на ці питання знають фахівці нашої фірми, яка надає послуги геодезії у Києві та інших містах України. Досвідчені геодезисти проводять дослідження, результати яких допомагають адаптувати проект до кліматичних умов. Топографи виконують аерофотозйомку та відображають на карті інженерні споруди, лісові масиви та інші об'єкти локації в заданому масштабі.

Навіщо визначати кадастрові кордони

Зачем определять кадастровые границы

Суворе розмежування потрібно і присадибним ділянкам, і селянським землеволодінням. Розміри, чітко прописані в землевпорядних документах, дозволяють попередити виникнення судових позовів між угіддями, що межують. Тому, як тільки власники вступають у свої права, проведення геодезичних розвідок стає необхідністю. Замовляючи винесення меж земельної ділянки в натуру у фірмі «Акваторія», клієнт отримує:

  • чітке розмежування, забезпечене високоточними геодезичними приладами;
  • грамотно оформлену технічну звітність.

Для якісного виконання цього трудомісткого завдання потрібна згода власника земельного наділу на проведення геодезистами необхідних робіт, присутність сусідів та відомості про локацію:

  • кадастровий номер;
  • докладну адресу;
  • параметри площі;
  • документальне підтвердження прав власності.

Винесення кордонів ділянки в натуру – це чітке визначення та фізичне фіксування земельних володінь, забезпечене застосуванням передового високоточного обладнання. Оскільки кожна сотка коштує чималих грошей, інженери нашої фірми максимально точно та об'єктивно виконують усі виміри окремо чи в рамках геодезично-маркшейдерських робіт.

Як все відбувається

Різні служби потребують різних документів. Тому, перш ніж приступити до вимірів, замовнику необхідно уточнити цілі та причини визначення меж. Роботи проводять поетапно:

  • На стадії підготовки вивчають та аналізують геопідоснову.
  • Наступний етап – виїзд інженерів-геодезистів на об'єкт для розмежування території, про що обов'язково повідомляють власників сусідніх наділів. Для надточного визначення локації може бути використана топографічна зйомка. Після розбивки встановлюють кілочки з координатами, унікальні цифри яких реєструються в кадастровій службі.
  • Формування звітності, що складається з креслень, схем та картки з межами вимірюваної локації та підписами власників прилеглих земельних володінь.

Виконані геодезистами роботи завершуються видачею Акту винесення кордонів ділянки в натуру.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.