Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Як розрахувати фундамент по геології

Як розрахувати фундамент по геології
Як розрахувати фундамент по геології
Супер-менеджер
грудня 10.2021
0 Коментар
 

Фундамент - це елемент опори, штучно закладеної для зведення інженерних споруд. Фундаментні конструкції приймають і передають структурні і зовнішні навантаження на надбудову і землю. Щоб навантаження не перевищувала допустимих значень, фундаменти проектують по геології. Замовити геологію фундаменту можна в будівельно-бурової організації «Акваторія».

Підприємство з 2007 року має досвід в геотехнічної інженерії, власним парком оновленої спецтехніки та штатом перевірених профільних фахівців забезпечить розрахунок і проектування надійної фундаментної конструкції здатної:

  • витримувати і передавати задані навантаження;
  • виключити осадження ґрунтів в районах з неоднорідними навантаженнями;
  • захистити будову від руйнувань внаслідок опадів або розбухання грунтів, пов'язаних з температурними перепадами.

Заходьте на наш сайт, щоб ознайомитися з послугою або можна замовити зворотний дзвінок для безкоштовних консультацій з нашими экспертами.

Підготовка ґрунту під фундамент: ключові розрахунки

Подготовка грунта под фундамент: ключевые расчеты

Подготовка грунта под фундамент: ключевые расчеты

Інформація про стан ґрунтів однаково затребувана при розробці маршрутів для трубопроводів, розрахунках витрат на риття траншей, планування повсякденному землевпорядної та інших видів діяльності. Ключові інженерні характеристики, які враховують в процесі дослідження ділянки або оцінки придатності землі, надає геологія фундаменту. Отриманий набір даних використовується для розрахунків фундаменту, які виконують за двома групами граничних станів:

  • перша - за ступенем несучої здатності для забезпечення міцності і стійкості основи, обмежених схилами або складених скельними грунтами з метою виключення зрушень і перекидань, що виникають під безперервним впливом горизонтальні навантажень;
  • друга - за ступенем деформацій для інженерних споруд, складених нескельними породами з розрахунком та обліком нерівномірності опади фундаментних конструкцій для недопущення появи тріщин і руйнувань, несумісних з безпечною експлуатацією будівель.

Обійтися без розрахунків нерівномірності опадів, дозволяє використання нормативів для конкретних різновидів споруд і ґрунтових нашарувань в комплексі з дотриманням вимог, які передбачають:

  • відповідність ґрунтових умов будмайданчика, зазначеним типам ґрунтів;
  • відповідність геології ділянки правилам проектування СП 50-101-2004;
  • середнього значення тиску по підошві фундаментів розрахункових показників опору грунту;
  • мінливість грунтової стисливості нижче, ніж в правилах СП 50-101-2004;
  • різниця між площами окремих фундаментів під несучими конструкціями не перевищує 50%.

Підготовка ділянки під фундамент - складний процес з серією розрахунків, які враховують вплив різниці осад, кренів, прогинів і ухилів на глибину закладення і параметри фундаментної конструкції. Розрахунок підстав по деформації - визначальний. Обчислення виконують переважно методом пошарового підсумовування, який передбачений правилами СП 50-101-2004 і СНиП 2.02.01-8.

Де замовити геологію ділянки для фундаменту

Правильний розрахунок площі фундаменту враховує можливі грунтові деформації, викликані зовнішніми навантаженнями або вагою будується конструкції. Щоб грунтові шари витримали передбачувану навантаження без перекосів і руйнувань будівлі, проектування виконують з урахуванням інженерних властивостей і придатності ґрунту.Вишукування геологічних особливостей довіряють спеціалізованим підприємствам, в число яких входить компанія «Акваторія».

Отримати консультацию по питанням інженерно - геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг Ви можете у нас :

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.