Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Скільки часу дійсні результати геологічних вишукувань

Скільки часу дійсні результати геологічних вишукувань
Скільки часу дійсні результати геологічних вишукувань
Супер-менеджер
травня 5.2019
0 Коментар
 

Проводити інженерно-геологічні вишукування потрібно в разі, коли завершився термін дії звіту, на підставі якого неможливо виконати проектування об'єкта. Для цього можна не проводити нові дослідження грунтів, а виконати комплекс робіт для порівняння з результатами в існуючому заключенні. Отримані розбіжності систематизують і на їх підставі складається новий звіт. З такими процедурами відмінно впораються фахівці компанії "Акваторія", що володіють багаторічним досвідом робіт в даному напрямку.

Геологічні вишукування для будівництва будинку: термін дії

Виникають ситуації, коли з певних причин будівництво будинку може затягнутися на початковому етапі і звіт по терміну дії стає недійсним. Важливо розуміти, що висновок інженерно-геологічних вишукувань для будівництва використовується з дати видачі не більше 3-х років. А по закінченні 2-х років втрачає силу топографічний план від його дня складання до проектування. У даній ситуації заощадити час і бюджет замовників допомагає актуалізація існуючого укладення, тобто коригування його показників.

Показники, важливі для звітної актуалізації

  • Характеристики міцності. Фахівцями проводиться вимірювання швидкості руйнування порід механічним, електричним, термічним і іншими способами впливу.
  • Фізичні параметри. Для даних в звіті беруться показники гранулометричного складу, об'ємного і питомої ваги, меж пластичності, набухання, усадки, липкості, вологості, водопроникності та ряд інших.
  • Фізико-механічні показники. Проводиться аналіз видів ґрунтів на пластичність, монолітність, сипкість, насиченість водою, щільність, об'ємна маса, пористість, фільтраційний коефіцієнт і інші.

Польові роботи для аналізу даних

Спочатку на території будівельного об'єкта проводиться рекогносцирувальне обстеження з метою вивчення змін. Дійсні дані порівнюються з зафіксованими показниками застарілого звіту, а також прогнозується передбачуване поведінку місцевості за отриманими показниками. На другому етапі польового дослідження виконується порівняння вихідних даних грунтів з дійсними на сьогоднішній день. Фахівцями для випробувань в природних умовах проводиться контрольне буріння для набору проб і оцінки з властивостей в лабораторних умовах. Залежно від площі території визначається кількість свердловин. У нашій компанії можна інженерно-геологічні вишукування замовити в будь-який зручний час для різних будівельних об'єктів.

Визначення параметрів ґрунтів в лабораторних умовах

Зразки, набрані в результаті проведення бурильних робіт, досліджуються в лабораторії на визначення фізичних, водно-фізичних, фізико-механічних параметрів. В результаті отриманих даних проводиться аналіз і прогнозується подальша поведінка грунтів з оцінюванням агресивності шарів, підземних водних горизонтів у ставленні до метало- та бетонних конструкцій. Після досліджень, систематизації результатів складається висновок і видаються рекомендації. Незалежно від порядку видачі документа, то чи після актуалізації, або проведення комплексних досліджень, зафіксовані дані досліджень дійсні до 3-х років. За цей період часу на проектування будівництва об'єкта можуть серйозно вплинути геологічні процеси. Дізнатися за вартість геологічного вишукування  можна за телефонами у фахівців нашої компанії, які враховують всі побажання клієнтів і виконають індивідуальний розрахунок під об'єкт будівництва.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.