Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Чи варто робити вишукування взимку

Чи варто робити вишукування взимку
Чи варто робити вишукування взимку
Супер-менеджер
травня 3.2019
0 Коментар
 

Геологічні вишукування взимку - особливості та переваги

В уявленні багатьох людей будівельний сезон, як правило, починається навесні. Тому такі роботи, як геологічні вишукування грунту на їхню думку, так само як будівництво будь-якого об'єкта, теж проводиться навесні. Але чи відомо вам, що виконання інженерних вишукувань не залежить від пори року? Варто лише уявити, що можна значно заощадити час на очікуванні виконання лабораторних результатів, проведення польових робіт, отримання звіту з проходженням експертизи, для чого можна виконати набагато раніше геологічні вишукування в Києві. З цією метою пропонуємо скористатися послугами компанії "Акваторія" і отримати їх за розумною вартістю.

Геологические изыскания зимой - особенности и преимущества

 

Замовники послуги часто турбуються про те, що на геологічні вишукування впливає відхилення рівня грунтових вод, можуть змінюватися фізико-хімічні властивості грунту. Але всі ці параметри враховуються в звіті незалежно від пори року. Геодезичні якісні прилади працюють без взаємозв'язку з температурами і іншими кліматичними факторами, якщо вони пройшли перевірку і знаходяться в справному стані. Таким чином виконання в зимовий час інженерних вишукувань має ряд переваг:

  1. геологічні польові роботи проводяться в більш чистих умовах без бруду, а сніжний шар не створює складнощів велико габаритної бурової установки;
  2. роботи виконуються набагато швидше через відсутність ажіотажу в порівнянні з весняним періодом, а також всі звіти готуються ретельно, скрупульозно і без поспіху;
  3. на геологічні вишукування вартість буде взимку нижче, завдяки сезонних знижок, акцій, якщо порівнювати з піковим періодом.

Якщо вам потрібно замовити інженерно-геологічні вишукування для будівництва, ви можете впевнено звернутися за послугою в компанію "Акваторія". Ми володіємо багаторічним досвідом в проведенні геологічних вишукувань взимку, зокрема, нами пробурено тисячі розвідувальних свердловин, відзнято більше 600 га топознімання, підготовлено понад 60 звітів геологічних вишукувань. Тому відзначити той факт, що на кінцеві результати не впливають погодні умови, складності проведення польових робіт. В результаті, щоб не затягувати процес до літа, фахівці рекомендують замовити послуги взимку без побоювань. Але необхідно при проведенні враховувати кілька важливих факторів:

  • Великі снігові шари, які слід попередньо очистити з місця, де будуть проводитися бурові роботи по створенню свердловини. Це прискорить процес виконання.
  • Світловий день короткий. Експерти рекомендують виконати польові роботи з раннього ранку, так як темно вже відзначається о 16:00, що ускладнює їх проводити в подальшому. З цієї причини роботи можуть виконуватися не за один день.
  • Для будь-якого часу року актуальним питанням є під'їзд на ділянку. Щоб уникнути складнощів з під'їзної технікою, взимку це питання слід розглянути більш детально.

Наша компанія  дотримується державних будівельних норм  , що дозволяє гарантувати якість і забезпечити своїм замовникам упевненість завтра. Тому рекомендуємо провести підготовчі роботи для будівництва завчасно.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.