Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння шурфів

Буріння шурфів
Буріння шурфів
Супер-менеджер
липня 15.2021
0 Коментар

Візуально визначити стан підстави будівель, будинків практично неможливо через глибокого його знаходження під землею. Якщо виникає необхідність дослідження з визначенням цілісності фундаменту для подальшої його експлуатації, то слід проводити поглиблення на певні глибини. Щоб не завдати шкоди всій споруді, такі роботи повинні виконувати фахівці. Шукачам скарбів відомо, що розтин земних пластів традиційним методом складно. А також ремонтники і будівельники розуміють, що зробити якісний ремонт будівель в умовах щільної забудови досить складно без знань глибини залягання фундаменту, його товщини і інших параметрів. Викопати шурф можуть співробітники інженерно-геологічної компанії «Акваторія», володіючи багаторічним досвідом робіт, професійними знаннями. Наша компанія має всі необхідні дозвільні документи для проведення аналогічних робіт.

Визначення шурфу

Щоб якісно провести обстеження фундаменту, необхідно виконати шурфування. Відзначимо з власного досвіду, що мало хто з клієнтів знають значення терміна «шурф», тому більшість з них часто запитують наших співробітників. Отже, шурф - це вирита кругла яма, що дозволяє провести його обстеження. Її виконують уздовж з зовнішньої і внутрішньої сторони основи . Також вона потрібна для проведення геологічних вишукувань з забором проб грунту для досліджень складу. Роботи зі створення шурфу називають шурфуванням.


Важливо враховувати, що шурфування слід виконувати з діючими нормами будівництва без зниження показників міцності. Тому його облаштуванням повинні займатися досвідчені, кваліфіковані співробітники. Нерідко виникають нестандартні ситуації, в яких приймається раціональне рішення фахівцями. Вони визначать, як правильно виконати під плитою горизонтально, а також визначать розміщення виробки для проведення обстежень з мінімальними витратами, забезпечать безпеку роботи на складних об'єктах і грунтах. При зайвій виїмці грунту з-під основи можливе спотворення, або пошкодження конструкції об'єкта. Важливо, щоб шурф по глибині досягав грунтової основи, а заглиблення нижче підошви фундаменту може проводитися при сприятливій ситуації будови. Нашими фахівцями будуть правильно підібрані розміри відкритих шурфів, що дозволить візуально оглянути основу і відібрати зразки ґрунтів.

Передбачувана кількість ям

Предполагаемое количество ям

Геологи і інженери нашої компанії вирішують необхідну кількість шурфів для обстеження будівель. Місце виконується за певними правилами з розміткою точок шурфування. Їх відзначають при візуальному огляді фундаменту, пошкоджених стін, місцях великих навантажень, пошкоджених конструкціях. Для реставрації, ремонту будівель шурфів може бути не менш десяти і навіть більше.

У роботі застосовуються напрацьовані успішні технології та методи методи досліджень. Якщо в будинку, наприклад, є підвал, то шурфування проводиться в ньому. При відсутності руйнувань, наші співробітники занурюються для проведення робіт нижче розкритих грунтів приблизно до півтора метрів. Нерідко відкриті шурфи можуть відкрити іншу картину стану фундаменту. Тому потрібне додаткове отримання даних обробки, з чим справляються наші фахівці.

Неможливо також визначити заздалегідь, скільки буде потрібно вирити ям-шурфів і чи є необхідність в подальшому дослідженні. У Києві процес бурильних робіт виконується з урахуванням всіх вимог чинного законодавства та будівельних норм. Щоб не нашкодити будівлі при обстеженні, ми вживаємо всіх заходів безпеки і вирішуємо ряд завдань:

  • визначення типу фундаменту, його розмірів, геометричні форми, глибину, наявність деформацій та інших порушень;
  • відбір ґрунтових проб для досліджень;
  • робимо розрахунки робіт з визначенням можливості експлуатації або реконструкції;
  • оформлення висновку про дослідження.

Постійний контакт з замовником, своєчасне рішення виникаючих питань дозволяє нашим співробітникам виконати шурфування в найкоротші терміни. З усіх питань можна проконсультуватися з інженерами компанії по телефону.

Особливості буріння шурфів

Особенности бурения шурфов

Необхідність в цій процедурі виникає по ряду причин, включаючи дослідження грунтів, стану будівлі. Нашими фахівцями буде оперативно проведена процедура буріння, візуально обстежений фундамент на цілісність його структури і гідроізоляції. У роботі використовуються дані відібраних зразків, що пройшли дослідження в лабораторії, включаючи матеріали, грунти та інші елементи.

Основною метою дослідження підземної структури будівель і облаштування шурфів в великих містах і мегаполісах є необхідність:

  • збільшення поверховості будівлі за планом;
  • зміна цільового використання будівлі, його переоснащення;
  • ремонту фундаменту;
  • утворення тріщин, просадок, деформацій;
  • реконструкції історичних об'єктів і по ряду інших причин.

Фундамент, що утримує всю будівлю, має бути цілісним, що забезпечує гарантію міцності і довговічності. Тому обстеження слід проводити грамотно і професійно, з чим допоможуть наші фахівці. Також є ряд інших причин, що визначають необхідність виконання буріння шурфів в Києві, зокрема, під будівництво будівель на пальовій фундаменті, або шурф домовик ями.

Більшість сучасних будівельних об'єктів і будівель для реконструкції розташоване в щільно забудованих районах. Тому до основного завдання забудовника відноситься питання мінімізації впливу будівництва на розташовані поруч споруди. Об'ємні будівельні роботи, які надають вплив на грунт, можуть призвести до пошкодження і навіть зруйнувати підвалини об'єктів на близькій відстані. Тому необхідно ятати ям проводити безпосередньо біля стін споруд, розташованих поблизу будівельного майданчика. У нашій компанії можна замовити безкоштовну консультацію з проведення шурфу фундаменту.

Послуги професіоналів

Шурфування об'єктів проводиться в нашій компанії за заявками комерційних, дослідницьких, наукових, виробничих організацій і приватних клієнтів - істориків. Зі свого боку зазначимо, що затребуваність виконання шурфів обумовлюється масовим захопленням дослідженнями архітектурних, історичних пам'ятників і об'єктів. Метод шурфування допомагає визначити склад грунту, положення фундаменту, його глибини і наявності мінеральних елементів в грунті. Нерідко для дослідження арматурних шарів повністю розкривається фундамент.

Співробітники нашої організації проводять дослідження будівель будь-якої складності з професійним облаштуванням шурфу фундаментів на потрібні замовникам глибини. Вартість робіт формується з декількох складових, включаючи особливості будови, площа і поставлені завдання клієнтом.

 
Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 
Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.