Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Проект геологорозвідувальних робіт

Проект геологорозвідувальних робіт
Проект геологорозвідувальних робіт
контент-менеджер
липня 11.2021
0 Коментар

Про компанію

Інженерно-геологічна компанія «Акваторія» - активно розвивається інжинірингове підприємство, що входить в кращі проектні організації України. Ми зуміли завоювати довіру тисячі клієнтів, завдяки оперативному, якісну виконання робіт і професіоналізму співробітників. У нашому відділі проектування надаються послуги замовникам-надрокористувачів по розробці і підготовці проектної документації на буріння розвідувально-експлуатаційної свердловини.

Відзначимо, що доступний, грамотний проект забезпечує ефективність застосування інформації для подальшої експлуатації свердловин. Оформлення всіх документів здійснюється в електронному або паперовому форматі. І для цього наша компанія має необхідні допуски, ліцензії на розробку проектів.

Фахівцями компанії був узагальнений вітчизняний і зарубіжний досвід дослідників-геологів, завдяки чому робота проводиться максимально ефективно і грамотно. В основі нашої діяльності закладений принцип отримання найбільших результатів з економією часу, матеріальних і трудових ресурсів.

Проектування

Проектирование

 

Підготовка проектно-експлуатаційної та кошторисної документації по технічному завданню замовників є головною метою нашої роботи. В технічному завданні можуть бути зазначені кращі технології, методи дослідження, вимоги за переліком організацій, з якими необхідно провести узгодження, і вимоги до оформлення документів.

Проект геологорозвідувальних робіт складається з декількох основних частин:

  1. Вступ. У ньому міститься основна інформація про ділянку, на якому буде розташована свердловина (кліматичні умови місцевості, загальна характеристика), а також його розташування по відношенню до транспорту. Якщо є дані про геологічні дослідження, то будуть вказані їхні результати.
  2. Типові розділи. У них включено перелік і порядок виконання інженерно-технологічних операцій. Розробка проекту здійснюється при постійній взаємодії з замовником. Геологічні, гідрогеологічні умови, вибір способу буріння і вимоги санітарної охорони враховуються в розробці конструкції розвідувально-експлуатаційної свердловини. Протягом усього робочого процесу проводяться узгодження, дорадчі моменти і консультації. Розробка здійснюється під авторським супроводом. Якщо при проектуванні виникають альтернативні, конструктивні рішення виконання робіт або вибору техніки, то остаточне рішення приймає замовник, виходячи з планованого бюджету на процедури.
  3. Економічний розділ - це докладний кошторис планованих до проведення робіт по проведеним попередньо і подальшим дослідженням надр, буріння свердловини. У кошторисі вказано всі витрати, доцільність і необхідність яких підтверджується діючими нормативами і інструкціями. Також в розділ включений інженерно-математичний аналіз з аргументованим висновком і економічним обгрунтуванням планованих геологорозвідувальних робіт.

Наші фахівці оперативно, грамотно і безкоштовно проконсультують з усіх питань, розрахують вартість досліджень і терміни проведення робіт.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас::

 
Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.