Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Дослідження складу грунтів

Дослідження складу грунтів
Дослідження складу грунтів
Супер-менеджер
липня 25.2021
0 Коментар
Оцінку складу грунтів, їх шарів виконують фахівці компанії «Акваторія», використовуючи спеціальне обладнання, інструменти та професійний досвід. Геологічне дослідження в Києві та Київській області проводиться при проектуванні земельної ділянки перед затвердженням плану будівництва. Адже кожна стройка, починаючи від маленького господарського об'єкта до багатоквартирного висотного будинку безпосередньо впливає на грунт, надаючи певний тиск.

Нюанси розрахунку глибин

Перед початком будівельних робіт необхідно проводити розрахунок глибини активної зони для об'єктів, з огляду на наступні показники:

 • особливості обладнання, яке встановлюють на будівельному об'єкті;
 • розміри споруджуваного споруди;
 • тип фундаменту;
 • будова грунту і деформація ґрунтів.

Щоб дізнатися будова грунтів, деформацію ґрунтів, необхідно проводити геологічне дослідження. Інші параметри розраховуються на підставі попереднього плану будівельної споруди. Ретельний аналіз проведених досліджень дозволяє отримати наступні дані: товщину і рівень промерзання грунтів, склад і хімічні властивості грунту, наявність підземних вод або відсутність, а також залягання водоносного пласта і можливе затоплення з визначенням кордонів.

Послуги з дослідження грунтового складу

Услуги по исследованию почвенного состава

Проведення геологічного дослідження території, запланованої до будівництва і перед укладанням фундаменту, представляє комплекс дій в лабораторних і польових умовах. Наша компанія надає комплекс дослідницьких послуг своїм замовникам для забезпечення безпеки будівельних об'єктів, включаючи такі види робіт:

 1. Обробка, збір доступної інформації про особливості геології на об'єкті будівництва.
 2. Оцінка геологічних попередніх досліджень в разі їх наявності та порівняльний аналіз з цим положенням.
 3. Оцінка та прилеглі будівель, дільниць візуально.
 4. Топографічна зйомка в разі застарілої інформації.
 5. Огляд всіх комунікаційних об'єктів (каналізації, електропроводки і інші).
 6. Визначення місця розташування майбутніх свердловин.
 7. Підбір спеціальної техніки для певного способу буріння.
 8. Пристрій розвідувальної свердловини.
 9. Відбір зразків грунту, води для проведення лабораторних досліджень.
 10. Діагностика отриманих зразків.
 11. Оформлення геологічного звіту і інші завдання.

Вартість на послуги формується з урахуванням ряду факторів, але розраховується індивідуально нашими фахівцями. Нашими фахівцями враховуються всі наслідки від впливів будівельного об'єкта на грунт на весь час його подальшої експлуатації. Все це відбивається в документації, що дозволить визначити безпеку об'єктів, що будуються. Якщо на ділянці відзначаються нестабільні грунту, то роботи проводяться в кілька етапів (перед початком, в процесі і в деяких випадках по завершенню будівництва). Паралельно проведені вивчення дають можливість відкоригувати процеси будівництва.

Етапи робіт

Этапы работ

Геологічне вивчення земельної ділянки для здійснення будівництва і інших завдань проводиться кілька тижнів з поділом робіт на кілька етапів. Це дозволяє отримати достовірну інформацію про реальний стан місцевості:

 • Підготовчі роботи. Співробітники нашої компанії приймають заявку від замовників і попередньо оцінюють місцезнаходження ділянки з виїздом на об'єкт. Потім вивчають проект будівництва при його наявності і виробляють попередній розрахунок вартості послуг. Договір на надання послуги геологічного дослідження складається після узгодження всіх нюансів. У ньому зазначена остаточна ціна і терміни виконання.
 • Польовий процес. Визначити остаточне місце буріння свердловини з вибором оптимального методу дозволяє первинна візуальна оцінка об'єкта. В роботі використовується спеціальний інструмент, обладнання, що полегшує дослідні роботи.
 • Лабораторні дослідження. Після отримання зразків ґрунту, виконується її повний аналіз в лабораторії. Результати лабораторних досліджень дозволяють дізнатися про склад земної породи з фізико-хімічними властивостями.
 • Інженерно-технічний етап найвідповідальніший і складний. У ньому проводиться розрахунок, обчислення та порівняльний аналіз з чинним проектом. У разі розбіжностей проводиться коригування.
 • Заключний процес включає в себе формування звіту, який відправляється замовникам в готовому вигляді.

І відзначимо, що формування вартості на геологічні дослідження грунтів відбувається з урахуванням таких показників, як загальна площа ділянки, лабораторних зразків і кількості свердловин. Інженери нашої компанії проконсультують з усіх питань по телефону і приймуть замовлення в зручний час.

 
Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 
Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.