Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Навіщо потрібна інженерна геологія у будівництві?

Навіщо потрібна інженерна геологія у будівництві?
Навіщо потрібна інженерна геологія у будівництві?
Супер-менеджер
лютого 21.2022
0 Коментар

Інженерна геологія є науково-технічною галуззю геології, що вивчає структуру, будову, особливості верхніх шарів землі на території, що використовується для будівництва або провадження господарської діяльності. До основних її завдань належить прогнозування процесів геології, куди впливає людська діяльність. За допомогою інженерної геології можна визначити допустимі навантаження об'єктів на грунт, дізнатися про динаміку, властивості грунтів, рівень підземних вод з їх впливом на фундамент, а також спрогнозувати негативні впливи, що провокують аварійні ситуації або руйнування будівель. Геологічні дослідження проводяться перед початком будь-якого будівництва. Від їх результатів залежить вибір типу фундаменту, витрати на будівництво та подальша безпека експлуатації будівельної конструкції. Замовити інженерно-геологічні дослідження з оперативним та якісним проведенням можна у компанії «Акваторія».

Методи геологічних досліджень

До комплексних методів дослідження геології під будівництво відносяться геологічна зйомка, рекогносцировка та розвідувальні заходи. У свою чергу, описані заходи проводяться такими загально геологічними та спеціальними методами:

  • дослідження фізико-механічних властивостей ґрунтів, ґрунтів та ґрунтових вод у спеціалізованих лабораторіях;
  • візуальні наземні спостереження;
  • виконання топографічних схем та аеро-, космо-, фотозйомок;
  • бурові та гірські заходи;
  • зондування;
  • польові випробування ґрунтів;
  • геофізичні дослідження.

За допомогою всіх цих методів можна на етапі проектування визначити надійність будівельної ділянки та вибрати тип фундаменту для об'єкта, що планується до будівництва. Якщо нехтувати геологічними дослідженнями, які мають виконувати професіонали з досвідом, знаннями та спеціальним обладнанням, то можна очікувати у найближчому майбутньому деформацію ґрунтів, аварійні ситуації та руйнування будинку.

Проведення геології на ділянці співробітниками компанії "Акваторія"

Геологія для будівництва будинку чи будівлі будь-якого призначення відноситься до основних напрямків діяльності компанії «Акваторія». Ми знаємо, що якість, точність досліджень безпосередньо впливають на довговічність та надійність будівельних об'єктів. При зверненні до нашої компанії, замовники отримують комплекс роботи з геологічних досліджень з низкою переваг:

  • професіоналізм, відповідальність за роботу;
  • дотримання термінів проведення геології ділянки;
  • прийнятна вартість послуг.

Наша організація має бездоганну репутацію, багатий досвід роботи, реалізувавши безліч замовлень для власників приватних та комерційних об'єктів нерухомості. У нашому розпорядженні є сучасне обладнання та точні прилади вимірювання. У нас можна замовити повний комплекс послуг з геології та геодезії ділянок під будівництво у будь-який час.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: 

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.