Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Геологія для будівництва доріг

Геологія для будівництва доріг
Геологія для будівництва доріг
Супер-менеджер
лютого 22.2022
0 Коментар

При будівництві доріг важливо проводити геологічні дослідження, метою яких є збір даних про особливості, характеристику ділянки будівництва. Проведені заходи інженерами-геологами називають дорожньою геологією, у якій важливим моментом є вивчення особливостей, структури ґрунту, підземних вод, їх хімічних та фізичних властивостей, а також інших параметрів. На основі досліджень та отриманих даних фахівцями прогнозується можливість змін, взаємодії ґрунтів, ґрунтових вод на будівельний об'єкт.

Проведення геологічних вишукувань при будівництві автомагістралей, доріг на етапі проектування та отримані дані відображаються у звіті, на підставі якого готується план будівництва. Спираючись на результати досліджень, кошторисної документації та технічного обґрунтування державними органами видається дозвіл на будівництво.

Де замовити у Києві геологію доріг?

До затребуваних послуг компанії «Акваторія» відноситься дорожня геологія. За тривалий період діяльності ми успішно реалізували безліч проектів з проведення дорожньої геології. І сьогодні наші кваліфіковані співробітники готові виконати завдання будь-якої складності з відповідним рішенням. Ми надаємо гарантію на проведення геології доріг у Києві та Київській області.

Вартість вишукувальних та проектних робіт з будівництва автошляхів та магістралей формується з урахуванням безлічі факторів. Щоб дізнатися ціну, необхідно зв'язатися з менеджерами компанії та проконсультуватися у зручний час.

Особливості проведення геологічних вишукувань

Весь процес досліджень проводять досвідчені інженери-геологи у визначеному порядку:

  • Обробка запиту із оформленням замовлення. На цьому етапі проводиться ознайомлення з об'єктом та поставленими завданнями. Також проводиться збір архівних даних щодо попередніх досліджень.
  • Виїзд співробітників на об'єкт для проведення розвідки та розробки плану робіт. Вони підбирають методи роботи та відповідне обладнання.
  • Основний етап – проведення польових випробувань, буріння кількох свердловин, проведення топографічної зйомки, відбір зразків ґрунтів для лабораторних досліджень, визначення глибини водоносного горизонту.
  • Лабораторне дослідження, обробка даних. Насамперед фахівці вивчають хімічні та фільтраційні показники водного складу, що відноситься до основних моментів перед початком будівництва. Проведені дослідження та отримані результати дозволяють прогнозувати аварійні ситуації, руйнування, а також підтоплення та підмивання доріг. На основі отриманих даних про морфологічні характеристики грунтів геологи можуть визначити їхню здатність на великі навантаження.
  • Підготовка та оформлення звітів на завершальному етапі досліджень. Вони відображаються геологічні особливості будівельної ділянки з природними, рельєфними умовами та результатами досліджень фахівців. На їх основі вказується розроблена методика робіт як економічне обґрунтування будівельного проекту зі зведення доріг.

Діючі ціни на проведення геологічних досліджень у нашій компанії дозволяють замовляти послуги клієнтам з різним бюджетом, відведеним під будівництво доріг та дорожнього полотна для автомобілів та залізничного транспорту. Слід врахувати, що ціна на послуги формується з урахуванням розмірів, графіка та складності проекту, але буде дуже демократичною. Ознайомитись із попереднім розрахунком цін можна на сайті нашої компанії.

Переваги геологічних досліджень від компанії «Акваторія»

При зверненні до компанії клієнти отримують ряд переваг, включаючи:

  • Штат висококваліфікованих співробітників з багатим досвідом робіт у всіх сферах інженерних досліджень (геодезичних, геологічних, екологічних, гідрогеологічних та інших). Вони забезпечать повний спектр робіт у геологічних дослідженнях.
  • Парк обладнання та техніки, який регулярно оновлюється та підтримується у відмінному технічному стані. Це дозволяє оперативно проводити будь-які роботи з максимальною точністю та ефективністю.
  • Обширна база даних з геологічних умов у Києві та Київській області. Ми попередньо можемо оцінити геологічні умови будівельного майданчика з точним прогнозуванням результатів дослідження та глибиною буріння.

Наша команда інженерів-геологів готова запропонувати особливі умови співробітництва та вирішити нестандартні завдання. Вас приємно порадують доступні ціни у поєднанні з якістю та оперативністю виконання замовлень. Основним принципом роботи є підтримка розумного витрачання природних ресурсів, збереження довкілля та забезпечення екологічної безпеки будівництва. Телефонуйте, консультуйтеся та залишайте заявку на геологію для будівництва доріг у зручний час.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.