Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Для чого потрібні гідрогеологічні роботи

Для чого потрібні гідрогеологічні роботи
Для чого потрібні гідрогеологічні роботи
Супер-менеджер
грудня 13.2021
0 Коментар

Гідрогеологічні дослідження допомагають отримати відомості для професійної розробки проектів промислових і цивільних споруд. В рамках виконуваних робіт встановлюють наявність, обсяг, поведінку і якісні показники грунтових вод . Отримана інформація дозволяє оцінити вплив і спрогнозувати зміни, які можуть статися в процесі зведення або експлуатації проектованого споруди.

З 2007 року має досвід у вивченні грунтів і грунтових вод дозволяє компанії «Акваторія» швидко і недорого проводити дослідження в Києві і передмістях столиці. Послуга може виконуватися як окремий вид робіт або входити в інженерно-гідрогеологічні вишукування, що помітно економить грошові ресурси замовників. Більше подробиць на нашому сайті, де можна замовити зворотний дзвінок і безоплатно отримати консультацію у експертів компанії.

Навіщо і коли проводяться гідрогеологічні вишукування

 
Для чего нужны гидрогеологические работы
 

Грунтові води, що використовуються для пиття та зрошування, можуть ускладнювати реалізацію і збільшувати витрати на будівництво. Гідрологію ділянки виконують, щоб всебічно оцінити вплив планованих конструкцій на підгрунтові води і обгрунтувати розробку проектів гідротехнічних споруд, водозаборів і захисту територій від затоплення.

Підсумки комплексних досліджень дають можливість спрогнозувати можливе погіршення або поліпшення гідрогеологічної ситуації на будмайданчику і розробити превентивні заходи по мінімізації негативного впливу вод підгрунтя на споруджувані конструкції. Гідрологічні вишукування стають затребуваними, коли:

 • локації відрізняються високими ризиками підтоплення;
 • територія розташовується в карстових, зсувних, відпрацьованих кар'єрних просторах;
 • розробляються проекти гідротехнічних споруд;
 • реконструюються і облагороджуються водойми;
 • облаштовуються артезіанські джерела;
 • встановлюють очисні системи;
 • розраховуються опади і крен новозведених або існуючих будівель.

Дослідження передбачають проведення дослідно-фільтраційних робіт зі свердловинним бурінням для визначення ступеня водопроникності і водообильности пластів, лабораторних тестувань і спостережень за рівнем рідини в місцях проколів.

Як проводиться гідрогеологія

Дослідження гідрогеологічних умов проводяться перед запуском будівельних заходів і припускають поетапне виконання.

 1. Вивчається і при необхідності оновлюється масив наявних технічних і картографічних відомостей про досліджувану локації.
 2. Візуальне обстеження рельєфних особливостей території.
 3. Натурні дослідження потенційно небезпечних гідрогеологічних процесів з короткочасними відкачуваннями, одноразовими вимірами рівня підгрунтових вод і застосуванням індикаторного методу.
 4. Лабораторні тестування витягнутих водних зразків.
 5. Камеральна обробка відомостей і складання звітності.

Підсумковий Техзвіт відображає подробиці гідрогеологічних процесів на території майбутньої забудови, містить точний прогноз ризиків затоплення котловану, оцінку водозниження і рекомендації виконавців зі створення безпечних умов для будівництва.

Чому обирають нас

Ми проводимо гідрогеологію за прийнятною вартістю в вигляді окремої послуги або в комплексі інженерних вишукувань, що приносить нашим замовникам додаткову грошову економію. Гідрогеологічні роботи здійснюються оперативно і професійно, тому що:

 • в нашому штаті - геологи, геодезисти, проектувальники і буровики з багаторічним практичним досвідом в дослідженнях;
 • є відповідні ліцензії, допуски і сертифікати;
 • виконуємо вимоги техзавдання з дотриманням ДБН та галузевих стандартів;
 • реалізуємо різнопланові проекти з наданням гарантій на виконані роботи.

Наші замовники отримують докладний технічний звіт, який можуть використовувати архітектори, конструктори і забудовники.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: :

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.